ME U-21. Bielik przeprosił trenera i kolegów z drużyny

Dominik Gołdyn
18.06.2017 10:30
ME U-21. Bielik przeprosił trenera i kolegów z drużyny
fot. East News

Krystian Bielik na portalu Łączy Nas Piłka wydał oświadczenie w związku z wypowiedziami, jakich udzielił po piątkowym meczu UEFA EURO U21 ze Słowacją na Stadionie w Lublinie.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Młodzieżowy reprezentant Polski po meczu ze Słowacją skrytykował sposób pracy szkoleniowca słowami: gramy jak trenujemy, a te treningi nie były najlepsze. Ponad to w swoich wypowiedziach nie krył rozczarowania rolą rezerwowego i postawą swoich kolegów na boisku.

- W meczu ze Słowacją zabrakło nam jaj. Musimy pokazać, że mamy jaja i w meczu ze Szwecją zgarnąć trzy punkty. Wówczas wróci do nas wiara w awans – mówił Bielik w strefie wywiadów.

Zobacz także

Rzecznik prasowy reprezentacji U-21 Paweł Drażba zapowiedział, że na stronie PZPN ukaże się oświadczenie zawodnika. Oto one: Przepraszam za wczorajsze słowa, które wypowiedziałem pod wpływem meczowych emocji. Szanuję trenera, cały sztab szkoleniowy, a moja ocena była krzywdząca i niefortunna. Popełniłem błąd, za który jeszcze raz przepraszam. Sprawa została już wyjaśniona wewnątrz drużyny i jest zamknięta. Od teraz skupiamy się wyłącznie na jak najlepszym przygotowaniu się do drugiego meczu mistrzostw Europy ze Szwecją. To jest dla nas najważniejsze. Krystian Bielik.

Zobacz także

RadioZET.pl/PZPN/DG