Łukasz Teodorczyk przerwał milczenie: "Czas wyjaśnić kilka kwestii"

Krzysztof Sobczak
14.12.2017 19:45
Łukasz Teodorczyk
fot. Kuba Atys / Agencja Gazeta

Łukasz Teodorczyk postanowił odnieść się do wielu - jak twierdzi - "nieprawdziwych lub ubarwionych" informacji na jego temat pojawiających się w mediach. "Moim błędem było to, że bardzo długo nie reagowałem" - pisze napastnik Anderlechtu Bruksela i reprezentacji Polski.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

W poprzednim sezonie Teodorczyk został królem strzelców ligi belgijskiej, ale w tym wiedzie mu się zdecydowanie gorzej. Polak na ma koncie tylko trzy trafienia we wszystkich rozgrywkach, coraz częściej rozpoczyna spotkania na ławce rezerwowych i stracił miejsce w reprezentacji Polski. Wiele mówi się także o jego pozaboiskowych "wybrykach", jak choćby o sytuacji w szatni, pokazywaniu środkowego palca kibicom czy ignorowaniu obowiązków klubowych.

Zobacz także

"Teo", który nie ukrywa, że dziennikarze nie należą do jego ulubionej grupy zawodowej, postanowił wreszcie skomentować wszelkie plotki.

"Do teraz bardziej ignorowałem takie nieprawdziwe informacje, jakie pojawiały się w artykułach, ale czas Wam wyjaśnić kilka kwestii – bo to, że teraz mam słabszy moment na boisku nie znaczy, że ktoś może to bezkarnie wykorzystywać. Moim błędem było to, że bardzo długo nie reagowałem" - pisze napastnik "Fiołków", który w dalszej części posta prostuje wszystkie "informacje".

Teodorczyk zapowiedział, że czuje się coraz pewniej i jest przekonany, że wkrótce znowu zacznie trafiać regularnie. Trzymamy kciuki!

RadioZET.pl/KS