Liga rosyjska: Przepiękna bramka Grzegorza Krychowiaka! Huknął jak z armaty [WIDEO]

11.08.2019 23:18
Krychowiak

Grzegorz Krychowiak strzelił kolejnego gola w lidze rosyjskiej. Tym razem Polak popisał się przepięknym uderzeniem z woleja spoza pola karnego. Reprezentant Polski pomógł tym samym swojej drużynie, Lokomotiwowi Moskwa, w pokonaniu Uralu Jekaterynburg aż 4:0.

Grzegorz Krychowiak, piłkarz reprezentacji Polski, zdobył efektowną bramkę dla Lokomotiwu Moskwa w wygranym u siebie 4:0 meczu z Uralem Jekaterynburg w 5. kolejce rosyjskiej ekstraklasy. To jego drugi ligowy gol w obecnym sezonie.

Gol Krychowiaka: Wspaniała bramka Polaka [WIDEO]

W 76. minucie Krychowiak popisał się mocnym strzałem z ok. 20 metrów, przy którym bramkarz gości nie miał żadnych szans. Piłka wpadła w tzw. okienko. Dzięki temu efektownemu trafieniu popularny "Krycha" podwyższył rezultat na 3:0. Chwilę później Aleksiej Miranczuk ustalił wynik na 4:0.

Doświadczony defensywny pomocnik rozegrał cały mecz, a inny reprezentant Polski z Lokomotiwu, Maciej Rybus, grał do 82. minuty.

W zespole gości wystąpił także przez całe spotkanie Rafał AugustyniakMichała Kucharczyka nie było w kadrze meczowej.

Lokomotiw - Ural: Przepiękny GOL Krychowiaka

Krychowiak trafił do siatki również w poprzedniej kolejce. Wówczas zdobył bramkę w wygranym na wyjeździe 2:1 meczu z zespołem Krylia Sowietow Samara.

Aktualny wicemistrz Rosji po pięciu kolejkach ma 10 punktów i jest drugi, ale kilka drużyn nie grało jeszcze w tej kolejce. Ural zgromadził dotychczas siedem punktów.