Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Lokomotiw Moskwa podjął decyzję ws. Grzegorza Krychowiaka

08.01.2019 20:30
sport

Lokomotiw Moskwa chce wykupić Grzegorza Krychowiaka z PSG. Rosyjski klub ma zapłacić za pomocnika reprezentacji Polski 11 mln euro. Jest tylko jeden warunek.

Grzegorz Krychowiak fot. Grzegorz Krychowiak/Facebook

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku  

Zdaniem rosyjskiego dziennika „Izwiestija” Lokomotiw Moskwa chce wykupić Grzegorza Krychowiaka. Jednak w kontrakcie 28-latka znajduje się klauzula, według której pomocnik może postawić weto i zablokować proces. Dodatkowo Paris Saint-Germain uznało, że jeżeli były piłkarz Sevilii zagra w przynajmniej 10 spotkaniach Lokomotiwu, to zespół sfinalizuje transfer.

- 11 mln euro ma zostać rozbite na kilka transz, co jest korzystne dla Lokomotiwu – wyjaśnił anonimowy pracownik francuskiego zespołu.

Jeśli Krychowiak uzna, że nie chce dalej grać w lidze rosyjskiej, wróci do PSG. Jednak taki scenariusz jest mało prawdopodobny, ponieważ sam 28-latek w wielu rozmowach podkreślał, że jest szczęśliwy w Moskwie, ale ostateczną decyzję podejmie po zakończeniu rozgrywek.

Grzegorz Krychowiak rozegrał łącznie 24 mecze w barwach Lokomotiwu, w których strzelił jedną bramkę i zaliczył cztery asysty.

TO RÓWNIEŻ CIĘ ZAINTERESUJE:

RadioZET.pl/sportowefakty.pl/MW

Oceń