Lokomotiw Moskwa podjął decyzję ws. Grzegorza Krychowiaka

08.01.2019 20:30
sport

Lokomotiw Moskwa chce wykupić Grzegorza Krychowiaka z PSG. Rosyjski klub ma zapłacić za pomocnika reprezentacji Polski 11 mln euro. Jest tylko jeden warunek.

Grzegorz Krychowiak fot. Grzegorz Krychowiak/Facebook

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku  

Zdaniem rosyjskiego dziennika „Izwiestija” Lokomotiw Moskwa chce wykupić Grzegorza Krychowiaka. Jednak w kontrakcie 28-latka znajduje się klauzula, według której pomocnik może postawić weto i zablokować proces. Dodatkowo Paris Saint-Germain uznało, że jeżeli były piłkarz Sevilii zagra w przynajmniej 10 spotkaniach Lokomotiwu, to zespół sfinalizuje transfer.

- 11 mln euro ma zostać rozbite na kilka transz, co jest korzystne dla Lokomotiwu – wyjaśnił anonimowy pracownik francuskiego zespołu.

Jeśli Krychowiak uzna, że nie chce dalej grać w lidze rosyjskiej, wróci do PSG. Jednak taki scenariusz jest mało prawdopodobny, ponieważ sam 28-latek w wielu rozmowach podkreślał, że jest szczęśliwy w Moskwie, ale ostateczną decyzję podejmie po zakończeniu rozgrywek.

Grzegorz Krychowiak rozegrał łącznie 24 mecze w barwach Lokomotiwu, w których strzelił jedną bramkę i zaliczył cztery asysty.

TO RÓWNIEŻ CIĘ ZAINTERESUJE:

RadioZET.pl/sportowefakty.pl/MW

Oceń