Zamknij

Lokomotiw - Krylja Sowietow : Transmisja TV i stream. Gdzie obejrzeć mecz?

12.05.2021 15:18
Lokomotiw - Krylja Sowietow : Transmisja TV i stream. Gdzie obejrzeć mecz?
fot. Vladimir Pesnya/SPUTNIK Russia/East News

Lokomotiw - Krylja Sowietow : Transmisja TV i stream. Gdzie obejrzeć mecz?: transmisja TV i online stream. Gdzie obejrzeć mecz finałowy Pucharu Rosji Lokomotiw - Krylja Sowietow? Transmisja TV i stream. Gdzie obejrzeć mecz?? Na jakim kanale oglądać spotkanie Lokomotiw - Krylja Sowietow? Transmisja TV i stream. Gdzie obejrzeć mecz?? Zapoznaj się z podstawowymi informacjami. 

Lokomotiw Moskwa, który obecnie zajmuje drugie miejsce w Premjer Ligi, w finale Pucharu Rosji zmierzy się z Krylją Sowietow Samara, liderem drugiej ligi rosyjskiej - FNL. Spotkanie zostanie rozegrane w Niżnym Nowogrodzie.

Zespół Grzegorza Krychowiaka i Macieja Rybusa rozpoczął zmagania w PR od 1/8 finału. Lokomotiw był uprzywilejowany ze względu na to, że grał w Lidze Mistrzów. W Pucharze Rosji pokonał 3:0 FK Tambow, 3:1 PFK Soczi, a w półfinale 3:0 CSKA.

Lokomotiw - Krylja Sowietow: Transmisja TV online. Gdzie obejrzeć na żywo?

W Premjer Lidze Lokomotiw zagra jeszcze 1 spotkanie – z Uralem. Zespół Krychowiaka i Rybusa walczy już tylko o pozostanie na miejscu gwarantującym grę w Lidze Konferencji. W tabeli drużyna z Moskwy jest trzecia (53 punkty), ale goni ją Kazań i Soczi (po 52 punkty). W przypadku wygranej w Pucharze Rosji Lokomotiw lub Krylja zagwarantują sobie grę w Lidze Europy.

Krylja Sowietow Samara jest liderem drugiej ligi rosyjskiej - FNL. Rywal Lokomotiwu może być pewny awansu - do rozegrania pozostała jedna kolejka, a drugi w tabeli Orenburg traci do niego 7 punktów. Krylja świetnie radziła sobie także w Pucharze Rosji. By dojść do finału, pokonała m.in. Dynamo Moskwa i Achmata Grozny. 

Lokomitiw Moskwa - Krylja Sowietow Samara odbędzie się w środę 12 maja o godzinie 18:50. Mecz będzie można oglądać na antenie TVP Sport. Skomentuje je Mateusz Borek.

RadioZET.pl