Liverpool - Napoli: Milik zmarnował piłkę meczową! Mógł być bohaterem Neapolu [WIDEO]

11.12.2018 23:30

Napoli przegrało z Liverpoolem w 6. kolejce Ligi Mistrzów 0:1 i odpadło z Ligi Mistrzów. Mogło być inaczej, gdyby w doliczonym czasie gry Arkadiusz Milik wykorzystał 100-procentową okazję.

Arkadiusz Milik fot. Twitter/screen

Zarówno Milik, jak i Piotr Zieliński rozpoczęli mecz na Anfield na ławce rezerwowych. Obaj pojawili się na murawie w drugiej połowie, ale nie poprawili jakości gry swojego zespołu. Dopiero przestawienie do ataku nominalnego stopera Koulibaly'ego i "gra na aferę" mogły przynieść tej drużynie powodzenie.

W 92. minucie przed szansą stanął Milik. Polak zrobił coś z niczego - opanował bardzo trudną piłkę i przed sobą miał już tylko Alissona Beckera. Niestety bohaterem ostatniej akcji został Brazylijczyk, a nie Polak.

Remis dałby zawodnikom Napoli awans do fazy pucharowej Ligi Mistrzów, a tak będą musieli na wiosnę zadowolić się rywalizacją w Lidze Europy.