Zamknij

Wszystko jasne. Tego dnia Mbappe przekaże informację o swojej przyszłości

20.05.2022 09:45
Kylian Mbappe
fot. PAP/EPA

Saga transferowa z udziałem Kyliana Mbappe dobiega końca. Wiemy już, kiedy francuski napastnik przekaże decyzję odnośnie swojej przyszłości.

Francuskie media są zgodne, że Mbappe zabierze głos w ten weekend. Najwięcej mówi się o niedzieli. Napastnik Paris Saint-Germain miałby pojawić się o godzinie 11.00 w programie Telefoot. Tak przynajmniej twierdził dziennik "L'Equipe". Innego zdania jest "Le Parisien", który potwierdza, że usłyszymy decyzję piłkarza w weekend, ale niekoniecznie musi to być niedziela.

23-latek ma tak naprawdę dwie opcje - albo zabierze głos w sobotę przy okazji ostatniego meczu tego sezonu z Metz, podczas którego PSG odbierze trofeum za mistrzostwo Francji, albo zrobi to dopiero w niedzielę, by wcześniej nie odwracać uwagi od celebracji tytułu.

Zostanie w PSG czy odejdzie do Realu Madryt?

Hiszpańskie media, które jeszcze nie tak dawno były pewne przenosin Mbappe do Realu Madryt, mówią teraz o pesymizmie. Królewscy mają obawiać się, że PSG ostatecznie przekonało zawodnika, by ten przedłużył umowę i został w stolicy Francji na kolejne lata. Mistrzowie Francji mieli kusić zawodnika gigantycznym kontraktem, na mocy którego miałby zarabiać aż 50 milionów euro rocznie na rękę, a do tego otrzymać jednorazowy bonus w wysokości 100 milionów.

RadioZET.pl