Zamknij

Wanda Icardi zdradza, jak pogodziła się z Mauro. "Napisałeś do mnie piękny list"

25.10.2021 23:03

Wanda Icardi przyznała, że miała zamiar rozstać się ze swoim mężem, Mauro. - Poszliśmy do prawnika, podpisaliśmy umowę - wyznała. Według żony piłkarza PSG o losie ich małżeństwa rozstrzygnął... list, który napisał Mauro.

Mauro i Wanda Icardi
fot. Federico Pestellini via www.imago-images.de/Imago Sport and News

Wanda Icardi przez ostatnie dni „karmiła” media plotkami dotyczącymi losu jej związku z Mauro. Piłkarz PSG przez problemy w związku opuścił mecz z Red Bullem Lipsk w Lidze Mistrzów. Jak donosiły media, partnerka Argentyńczyka zostawiła go, co miały potwierdzać wpisy na Instagramie. "Zniszczyłeś kolejną rodzinę dla dz**ki" – napisała Wanda Icardi na jednym z Instastories. Do tego partnerka napastnika PSG usunęła z Instagrama zdjęcia ze swoim partnerem.

Icardi próbował ratować związek za sprawą wpisu na Instagramie. Argentyńczyk opublikował na swoim profilu wspólne zdjęcie z żoną, opatrzone serduszkami. Wanda odpowiedziała mu za pomocą Instastories. Sfotografowała swoją dłoń, na której nie było już obrączki i napisała: „wolę ją bez pierścionka”.

Wanda Icardi: codziennie prosiła Mauro o rozwód

Teraz Wanda Icardi opowiedziała całą historię kłótni, a także powrotu do siebie. Umieściła ją w podpisie ich wspólnego zdjęcia opublikowanego na Instagramie. - Zdjęcia, które zamieszczałam w ostatnich miesiącach, pokazują, jak dobrze czuliśmy się ze sobą. Z tego powodu byłam bardzo zraniona. Codziennie prosiłam Mauro o rozwód. Kiedy zdał sobie sprawę, że nie ma odwrotu, powiedział mi, że nie możemy tak dalej żyć, że jeśli rozstanie jest jedynym sposobem na zakończenie tak wielkiego bólu, to powinniśmy to zrobić – nie ukrywała celebrytka.

Para udała się do prawnika i poprosiła o rozwód. Mauro zdobył się jednak na gest, który uratował ich związek. - W ciągu dwóch dni Mauro zaakceptował wszystkie warunki i podpisaliśmy umowę. Następnego dnia napisał do mnie list, jakiego nikt nigdy do mnie nie napisał: „Dałem ci wszystko i masz wszystko, mam nadzieję, że możesz być szczęśliwy, bo to by mnie uszczęśliwiło”. I tam coś sobie uświadomiłem: że mając wszystko, nie mam nic, jeśli nie jestem z nim – przyznała Wanda.

Icardi zakończyła wpis zwrotem do Mauro. „Jestem pewna, że ten zły moment, przez który przechodzimy, wzmocni nas jako parę i jako rodzinę. Ważne jest to, że oboje mieliśmy swobodę położyć kres naszej 8-letniej historii, ale z duszą zmęczoną płaczem wybraliśmy siebie ponownie. Kocham Cię”

RadioZET.pl/Instagram