Fatalny występ Milika. Francuskie media grzmią: "Frustrujący jak zawsze"

23.12.2021 09:07
Arkadiusz Milik

Arkadiusz Milik rozegrał tylko 67 minut w środowym starciu przeciwko Stade de Reims (1:1). Polak pokazał się z fatalnej strony, o czym żywiołowo pisały francuskie media.

W środę 22 grudnia Olympique Marsylia podejmował na własnym boisku ekipę Reims. Gospodarzom udało się uratować remis dzięki wykorzystanej "jedenastce" Dimitra Payeta w 98.  minucie meczu. Na boisku przez 67 minut przebywał również Arkadiusz Milik, który raczej frustrował, aniżeli pomagał drużynie.

Polski napastnik zaliczył fatalny występ na Stade Velodrome, przez co został zmieniony przez trenera jako pierwszy. Przez cały swój występ był właściwie poza grą, jedynie raz przetestował bramkarza gości Rajkovicia. Poza jednym strzałem praktycznie przeszedł obok meczu. "Niewiele pozytywów. Frustrujący jak zawsze w Ligue 1" - mocno oceniono postawę Milika w serwisie 90min.com.

Milik apatyczny w starciu z Reims

"Kiedy próbował grać ze swoimi partnerami, tak naprawdę nie znalazł się na korzystnej pozycji" - dodaje "lephoceen.fr". Tutaj również zwrócono uwagę na to, że jedynym jego dobrym momentem był strzał obroniony przez bramkarza gości.

"Poza jednym strzałem był zbyt mało niebezpieczny" - zauważono w maxifoot.fr, gdzie nie zostawiono na Miliku suchej nitki, oceniając go na notę 3.5 w dziesięciostopniowej skali.