Zamknij

Szalona oferta PSG dla Mbappe. W takie zarobki aż trudno uwierzyć

20.05.2022 13:51
Kylian Mbappe
fot. PAP/EPA

Kylian Mbappe otrzymał od PSG ofertę kontraktu opiewającą na 100 milionów euro rocznie na rękę - poinformował hiszpański Eurosport. Dodatkowo Francuz miałby otrzymać jednorazowy bonus w wysokości aż 300 milionów.

Mbappe od wielu miesięcy łączony był z Realem Madryt i hiszpańskie media zgodnie podawały w ostatnich dniach, że niebawem ogłosi swoje przenosiny do stolicy Hiszpanii. Kilkanaście godzin temu w ekipie Blancos zaczęły pojawiać się jednak wątpliwości.

Astronomiczna oferta kontraktu dla Mbappe

Jak poinformował w piątek Gianluca Di Marzio, Francuz jest teraz bliżej pozostania w Paryżu. Skąd taka zmiana nastawienia? Hiszpański Eurosport poinformował o ofercie, która mogła zawrócić 23-latkowi w głowie. Do tej pory mówiło się, że PSG oferuje mu zarobki na poziomie 50 milionów euro. Teraz - zgodnie z informacjami Eurosportu - ma mieć na stole umowę opiewającą na 100 milionów euro rocznie na rękę! Do tego zawodnik ma otrzymać jednorazowy bonus w postaci 300 milionów euro.

Sam piłkarz ma mieć już podjętą decyzją odnośnie swojej przyszłości i ma zakomunikować ją w ten weekend. Być może zrobi to przy okazji sobotniego, kończącego sezon, meczu z Metz.

Przypomnijmy, że Mbappe był o krok od transferu do Realu Madryt już w 2021 roku. Wtedy ustalił z Królewskimi wszystkie warunki, ale na transfer nie zgodziło się PSG, które nie przyjęło oferty w wysokości 200 milionów euro.

RadioZET.pl