Zamknij

Prezes Marsylii wypowiedział się o Miliku. Padła stanowcza deklaracja

14.01.2022 20:18
Arkadiusz Milik
fot. CHRISTOPHE SIMON/AFP/East News

Olympique Marsylia w zimowym okienku transferowym zakontraktowała nowego napastnika. W tej sytuacji media zaczęły dyskutować, co z przyszłością Milika na Stade Velodrome. Głos w tej sprawie zabrał sam prezes marsylczyków Pablo Longoria.

Arkadiusz Milik nie zachwyca w barwach Olympique Marsylia. Polak przeplata solidne występy z całkowicie przeciętnymi. Nic więc dziwnego, że na Stade Velodrome pomyślano o sprowadzeniu nowego napastnika. 

Cedric Bakambu, napastnik m.in. Villarealu zasilił szeregi marsylczyków w zimowym okienku transferowym. Od razu zaczęto spekulować, czy transfer reprezentanta Demokratycznej Republiki Konga nie oznacza pożegnania się z Arkadiuszem Milikiem. Głos w tej sprawie zabrał prezes Marsylii.

Milik zostaje w Marsylii

Pablo Longoria, prezes francuskiego klubu kategorycznie zaprzeczył doniesieniom o rzekomej sprzedaży reprezentanta Polski. - Absolutnie nie! - odpowiedział na pytanie o ewentualną chęć pozbycia się Milika.

Dodatkowo wyjaśnił, czemu do Marsylii sprowadzono kolejnego napastnika. - Szukaliśmy tego typu zawodnika. Bakambu dużo grał jako drugi napastnik. Jego profil jest bardzo trudny do znalezienia na rynku. Jest rzadki - skwitował.

RadioZET.pl