Zamknij

PSG nie utrzyma Mbappe? Dyrektor sportowy klubu: "jeśli chce odejść, odejdzie"

25.08.2021 18:14
PSG nie utrzyma Mbappe? Dyrektor sportowy klubu: "jeśli chce odejść, odejdzie"
fot. LOIC VENANCE/AFP/East News

PSG odrzuciło wynoszącą 160 milionów euro ofertę Realu za Kyliana Mbappe. Dyrektor sportowy klubu zapowiedział jednak, że jeśli Królewscy będą dalej chcieli pozyskać Francuza, to paryżanie w końcu przyjmą ofertę.zgodzą się na jego odejście.

Dyrektor sportowy PSG Leonardo w środę udzielił wywiadu, w którym skrytykował postawę Realu nazywając zachowanie działaczy Królewskich nielegalnym i nieuczciwym. - Oni zachowują się tak od dwóch lat. Nie okazują nam szacunku, postępują nielegalnie. Tego nie da się zaakceptować – twierdził Leonardo.

Dyrektor sportowy PSG stwierdził, że klub nie zmienił swojego podejścia do  Kyliana Mbappe. - Chcemy, by pozostał w klubie i przedłużył kontrakt – zapowiedział Brazylijczyk. Umowa skrzydłowego z klubem z Paryża kończy się w 2022 roku.

Real chce transferu Mbappe. Leonardo: klub to coś więcej niż jedna osoba

We wtorek media poinformowały, że Real złożył za Mbappe ofertę wynoszącą 160 milionów euro. Została ona odrzucona. Królewscy już od dłuższego czasu starali się przekonać Francuza do przeprowadzki. Perez zaprosił rodziców Mbappe na stadion, a piłkarz zagrał chwilę na Santiago Bernabeu i poznał Zinedine’a Zidane’a.

PSG odrzuciło pierwszą ofertę za swojego piłkarza. Jednak według Leonardo jeśli piłkarz będzie chciał odejść, PSG nie będzie się w stanie postawić.

- Gdy piłkarz chce transferu doprowadzi do niego. Klub, projekt, to coś większego niż jedna osoba – podkreślił Leonardo.

RadioZET.pl/PAB