Neymar nie wytrzymał. Brazylijczykowi puściły nerwy w meczu z Lille

04.04.2021 09:21

Lille pokonało w hicie 31. kolejki Ligue 1 Paris Saint Germain 1:0. W końcówce meczu czerwoną kartkę zobaczył Neymar, któremu puściły nerwy w pojedynku z Tiago Djalo.

Neymar

W meczu na szczycie 31. kolejki Ligue 1 pomiędzy Lille a PSG nie brakowało emocji. Obie drużyny przed tym spotkaniem miały tyle samo punktów, ale liderem byli paryżanie, którzy mieli lepszy bilans bramkowy. Jedyny gol w tym spotkaniu padł w 20. minucie po szybkiej akcji Lille. Wówczas Jonathan Ikone zagrał z prawej strony w pole karne rywali, a tam Jonathan David pokonał Navasa.

PSG kompletnie nie miało pomysłu, jak odrobić straty. Mecz stawał się coraz bardziej chaotyczny, ale to Lille było bliższe zdobycia kolejnej bramki.

Neymar nie wytrzymał w hicie Ligue 1. Brazylijczykowi puściły nerwy

W ostatniej minucie gry doszło do starcia Neymara z Tiago Djalo. Portugalczyk zasłaniał piłkę przed Brazylijczykiem i pozwolił jej opuścić plac gry. Neymarowi puściły nerwy i popchnął rywala, za co został wyrzucony z boiska. Kamery pokazały, że schodząc z murawy, zawodnicy nadal się prowokowali. Dla 29-latka to trzecia czerwona kartka w 14 ostatnich meczach w tym sezonie.

loader

Dla PSG była to ósma ligowa porażka i trzecia z rzędu poniesiona u siebie.

- Jeśli chcemy liczyć się w walce o tytuł, musimy walczyć w każdym meczu - skomentował Mauricio Pochettino.