Zamknij

Miłosny dramat gwiazdora PSG zakończony. "Zniszczyłeś rodzinę dla dz**ki"

18.10.2021 13:52
Mauro Icardi
fot. Instagram/Mauro Icardi

Mauro Icardi i Wanda Nara przeżywali ostatnio ogromny kryzys małżeński. Doszło nawet do tego, że kobieta publicznie oskarżyła piłkarza o zdradę. Cała historia znalazła jednak szczęśliwy finał i para znów jest razem.

Wanda Nara zaskoczyła fanów, gdy ze swojego konta na Instagramie usunęła większość zdjęć z piłkarzem Paris Saint-Germain. Jeszcze mocniejszy był jej wpis, w którym napisała: "Zniszczyłeś kolejną rodzinę dla dz**ki".

Gdy wszystko wskazywało na to, że związek dobiegł końca, Icardi opublikował na swoim profilu wspólne zdjęcie z żoną, opatrzone serduszkami. Na tę okoliczność specjalnie poleciał z Paryża do Mediolanu. Jego wpis pokrył się z informacjami francuskich mediów, jakoby klub dał mu pozwolenie na opuszczenie treningów w celu rozwiązania spraw osobistych.

Mauro Icardi i Wanda Nara

Icardi
fot.

Warto dodać, że Mauro i Wanda tworzą bardzo burzliwy związek. Nara chętnie chwali się szczegółami ze swojego życia prywatnego w internecie. Przed laty zostawiła dla Icardiego innego argentyńskiego piłkarza - Maxiego Lopeza, z którym ma trójkę dzieci.

Mauro Icardi od 2019 roku jest zawodnikiem PSG. Wcześniej przez sześć lat grał w Interze, do którego trafił z Sampdorii.