Zamknij

Arkadiusz Milik przekazał dużą kwotę na Ukrainę. "Połączmy się w pomaganiu"

01.03.2022 08:13

Arkadiusz Milik w ramach urodzin, które obchodził w poniedziałek, postanowił sam wręczyć prezent imigrantom wojennym z Ukrainy. Wpłacił ponad 200 tys. złotych na jedną z fundacji. - Połączmy się razem w pomaganiu tym, którzy są obecnie w wielkiej potrzebie - napisał.

Arkadiusz Milik przekazał dużą kwotę na Ukrainę. To prezent z okazji jego urodzin
fot. screen/ Arek Milik Instagram

Arkadiusz Milik w poniedziałek obchodził 28. urodziny. Polak na Instagramie przyznał, że nie jest w stanie cieszyć się ze swojego święta tak jak w zeszłych latach. Napastnik kadry przekazał więc 200 tysięcy złotych na potrzebujących zza naszej wschodniej granicy.

- Myślę, że to niemożliwe, by cieszyć się urodzinami w tak trudnym momencie, ale chciałbym podziękować wam wszystkim za ciepłe życzenia. Najlepszą rzeczą, którą mogę dziś zrobić, jest wsparcie fundacji SOS Wioski Dziecięce. Połączmy się razem w pomaganiu tym, którzy są obecnie w wielkiej potrzebie - napisał napastnik Olympique'u Marsylia.

Jak pomóc Ukrainie? Lista sprawdzonych zbiórek

Wsparcie materialne i pieniężne dla wszystkich imigrantów z Ukrainy, a także osób pozostających na terenie tego kraju, można przesyłać za pomocą sprawdzonych fundacji. Na naszej stronie przygotowaliśmy listę dziewięciu takich zbiórek, choć zachęcamy do włączenia się w akcje pomocy "na miejscu", w naszym mieście.

9 sposobów jak pomóc ofiarom wojny w Ukrainie [LISTA]

RadioZET.pl/PAB