Zamknij

Mauro i Wanda Icardi znowu są razem? "Dziękuję, że uwierzyłaś w naszą rodzinę"

20.10.2021 10:19
Mauro i Wanda Icardi znów są razem? Piłkarz PSG: "dziękuję, że w nas uwierzyłaś"
fot. Federico Pestellini via www.imago-images.de/Imago Sport and News

Mauro Icardi i Wanda Nara znów są razem? Burzliwa historia uczuciowa piłkarza PSG co raz staje się medialnym tematem numer jeden, ale ostatni jego wpis na Instagramie może ją zakończyć. „Dziękuję, że nadal wierzysz w naszą rodzinę” – napisał Icardi.

Mauro Icardi przez problemy w związku opuścił wtorkowy mecz  PSG z Red Bullem Lipsk. Jak donosiły media, partnerka Argentyńczyka zostawiła go, co miały potwierdzać wpisy na Instagramie. "Zniszczyłeś kolejną rodzinę dla dz**ki" – napisała Wanda Icardi na jednym z Instastories. Do tego partnerka Icardiego usunęła z Instagrama zdjęcia ze swoim partnerem.

Icardi próbował ratować związek za sprawą wpisu na Instagramie. Argentyńczyk opublikował na swoim profilu wspólne zdjęcie z żoną, opatrzone serduszkami. Wanda odpowiedziała mu za pomocą Instastories. Sfotografowała swoją dłoń, na której nie było już obrączki i napisała: „wolę ją bez pierścionka”.

Miłosny dramat gwiazdora PSG zakończony. "Zniszczyłeś rodzinę dla dz**ki"

Mauro Icardi i Wanda Nara dalej są razem. "Dziękuję ci, że wierzysz w naszą rodzinę"

Ostatni, zamieszczony w środę wpis Icardiego może świadczyć o tym, że Argentyńczyk wrócił do swojej partnerki. „Dziękuję, kochanie, że nadal wierzysz w naszą wspaniałą rodzinę, dziękuję, że jesteś motorem naszego życia. Kocham cię” – szczerze wyznał Icardi.

Argentyńczyk jest związany z Wandą osobiście, ale i zawodowo. Nara jest agentką piłkarza, a do tego matką jego dzieci. Icardi „odbił” ją Maxi Lopezowi, z którym przez wiele lat się przyjaźnił. Nara ma z Maxim trójkę dzieci.

RadioZET.pl/PAB