Zamknij

Kamil Glik bliski ponownej gry w Serie A. Szykuje się wielki powrót Polaka?

21.05.2020 17:56
Kamil Glik
fot. Beata Zawadzka/East News

Kamil Glik jest bliski ponownej gry we włoskiej Serie A - informują tamtejsze i francuskie media. Środkowy obrońca reprezentacji Polski i AS Monaco jest łączony z powrotem do swojego byłego klubu, Torino FC.

O zainteresowaniu Torino ponownym pozyskaniem Kamila Glika jako jeden z pierwszych poinformował portal calciomercato.com. Zdaniem witryny, obecny klub środkowego obrońcy reprezentacji Polski, AS Monaco, boryka się z poważnymi problemami finansowymi i niemal na pewno pozbędzie się latem kilku ważnych ogniw swojego zespołu.

Według włoskiego portalu jednym z nich jest właśnie obecny kapitan monakijczyków.

Kamil Glik bliski powrotu do Serie A. Polak znów zagra w Torino?

Chociaż póki co doniesienia o ewentualnym powrocie polskiego defensora do Turynu to jedynie plotki, już w marcu Glik bardzo pozytywnie odnosił się do potencjalnego powrotu do Serie A:

- Bardzo lubię Włochy. Jeśli ktoś do mnie zadzwoni, może o tym pomyślę. Dla mnie Torino to wyjątkowy klub. To kawałek historii, to coś więcej. Stajesz się bardziej świadomy tego, żyjąc za granicą. W Monte Carlo wielu Włochów zatrzymuje mnie i mówi: "Cześć Kamil, jestem z Turynu" - wyznał obrońca.

RadioZET.pl/calciomercato.com