Masturbował się pod oknem sąsiadki. Przestraszona kobieta wezwała policję

06.05.2020 08:37
Farid El Melali
fot. Twitter

Farid El Melali w niecodzienny sposób świętował podpisanie nowego kontraktu z SCO Angers. Algierski piłkarz pobiegł pod okno sąsiadki i... zaczął się masturbować. Interweniować musiała policja.

Farid El Melali nie należy do grona najpopularniejszych piłkarzy, ale tą sytuacją na pewno zyskał rozgłos. Trudno powiedzieć, czy właśnie o to mu chodziło. Piłkarze zazwyczaj świętują podpisanie nowych kontraktów w spokoju, w gronie rodzinnym lub po prostu udają się na imprezę w towarzystwie znajomych. Być może Melali był osamotniony ze względu na pandemię koronawirusa i szukał towarzystwa. Trzeba jednak przyznać, że zrobił to dość kuriozalny sposób.

Piłkarz SCO Angers podpisał z klubem nowy kontrakt, po czym udał się pod okno jednej z sąsiadek. Zaczął się masturbować. Przestraszona kobieta natychmiast wezwała policję. Funkcjonariusze zatrzymali 23-latka. Ten przyznał się do winy. Teraz najprawdopodobniej zapłaci wysoką grzywnę.

Cztery lata temu uznano go za zmarłego. Okazało się, że żyje

El Melali masturbował się pod oknem sąsiadki

El Melali wystąpił w tym sezonie w 8 meczach ligowych, w których strzelił trzy bramki. Do tego dołożył 2 spotkania i 2 gole w Pucharze Francji oraz jeden występ w Pucharze Ligi Francuskiej. W SCO Angers gra od 2018 roku, kiedy to przeszedł z algierskiego Paradou AC. Sezon 2019/2020 jego Angers zakończyło na 10. miejscu.

RadioZET.pl/AN

Posłuchaj podcastu