Zamknij

Niewiarygodna propozycja dla Kyliana Mbappe. Ma zostać "szefem PSG"

19.05.2022 11:21
Kylian Mbappe
fot. FRANCK FIFE/AFP/East News

Przyszłość Kyliana Mbappe wciąż jest nieznana. Z informacji Edu Aguirre z “El Chiringuito” wynika, że paryżanie są na tyle zdeterminowani, by Francuz został na Parc des Princes, że oferują mu "królewskie przywileje".

Kylian Mbappe pozostaje piłkarze PSG tylko do końca czerwca obecnego roku. Przyszłość francuskiego napastnika wciąż jest nieznana, chociaż coraz więcej mówi się, że opuści on po tym sezonie Parc des Princes. Faworytem do pozyskania 23-latka jest Real Madryt.

Mimo to paryżanie nie składają broni i starają się namówić swoją gwiazdę na pozostanie w stolicy Francji. Edu Aguirre z “El Chiringuito” poinformował, że zarząd PSG zamierza przedstawić Francuzowi szokującą propozycję nowej umowy.

Mbappe jako "szef PSG"

Zdaniem hiszpańskiego dziennikarza Mbappe otrzymał od PSG propozycję zostania "szefem całego projektu". Piłkarz miałby wpływ na wybór nowego trenera. Dodatkowo mógłby zarządzać transferami, a także usuwać z kadry wybranych zawodników. Informację tę potwierdził znany francuski dziennikarz Romain Molina.

Kylian Mbappe w koszulce PSG "wykręca" kolosalne liczby. W 216 rozegranych spotkaniach strzelił 168 bramek i zanotował 87 asyst.

RadioZET.pl/Edu Aguirre