Zamknij

Arkadiusz Milik wraca po kontuzji. Trener Olympique'u Marsylia podał termin

11.09.2021 12:46
Arkadiusz Milik wraca po kontuzji. Trener Olympique'u Marsylia podał termin
fot. CLEMENT MAHOUDEAU/AFP/East News

Arkadiusz Milik niebawem zacznie treningi z drużyną. Dokładną datę powrotu Polaka do zajęć podał trener Olympique’u Marsylia Jorge Sampaoli. - Arkadiusz jest niesamowicie profesjonalny. Trenuje dwa-trzy razy dziennie, żeby wrócić i to daje nam nadzieję, że bardzo szybko zobaczymy go na boisku – zapowiedział argentyński szkoleniowiec.

Arkadiusz Milik będzie trenował z drużyną od najbliższej poniedziałku – poinformował Jorge Sampaoli. Polak przez kontuzję kolana opuścił  Euro 2020 i od czerwca nie gra. Datę jego powrotu podczas konferencji prasowej podał trener Olympique’u Marsylia.

- Wierzę, że w poniedziałek zacznie pracować z grupą. W zależności od jego rozwoju zobaczymy, kiedy będzie mógł wznowić grę. Milik jest niesamowicie profesjonalny. Trenuje dwa-trzy razy dziennie, żeby wrócić i to daje nam nadzieję, że bardzo szybko wróci na boisko. Myślę, że jeśli w poniedziałek sprawy mu się poprawią podczas ćwiczeń, bardzo możliwe, że będzie dostępny w meczu z Rennes lub na następny mecz - powiedział argentyński szkoleniowiec.

OM gra z Rennes 19 września. Kolejny mecz w kalendarzu drużyny z Marsylii wpisany jest na 22 września. Zespół Milika zmierzy się wówczas z Angers.

RadioZET.pl/foot-sur7.fr/PAB