Zamknij

Arkadiusz Milik trafi do klubu marzeń? Absolutnie hitowy transfer

Maciej Walasek
11.08.2022 10:17

Arkadiusz Milik może odejść z Olympique Marsylia i wrócić do Włoch. Do sensacyjnych wieści dotarł Gianluca Di Marzio, który uważa, że reprezentant Polski stał się kandydatem do zakontraktowania w Juventusie Turyn.

Arkadiusz Milik
fot. AP/Associated Press/East News

Pozycja Arkadiusza Milika w Marsylii nie jest wcale taka pewna. W ostatnim czasie do klubu dołączył Alexis Sanchez, który może "wygonić" napastnika biało-czerwonych na ławkę rezerwowych. Nie pomaga także forma Polaka, który nie zachwycił w starciu ze Stade Reims. Dwie bramki zanotował jego zmiennik Luis Suarez, a drużyna pokonała rywali 4:1.

Arkadiusz Milik trafi do Juventusu?

Okazuje się, że pozycja Milika na rynku transferowym nie jest spalona. Gianluca Di Marzio uważa, że 28-latek znalazł się na celowniku Juventusu Turyn. Stara Dama nie była w stanie ściągnąć ani Memphisa Depaya, czy Anthony'ego Martiala, wobec czego zaczęto interesować się Milikiem, który mógłby pełnić rolę zmiennika Dusana Vlahovicia.

Przypomnijmy, że po raz ostatni Arkadiusz Milik grał we Włoszech w sezonie 2019/2020, gdzie razem z Napoli sięgnął po Puchar Włoch. W sumie na boiskach Serie A zagrał w 93 meczach, w których zdobył 38 goli.

RadioZET.pl