Zamknij
Agata Sieramska
  • Agata Sieramska 1
  • Agata Sieramska 2
  • Agata Sieramska 3
  • 6 Zobacz
fot. Instagram/agatycze/screen

Arkadiusz Milik wreszcie pokazał się ze swoją nową dziewczyną. Napastnik Olympique'u Marsylia opublikował na Instagramie romantyczną fotografię z Agatą Sieramską, znaną pod pseudonimem "Agatycze". Kim jest nowa partnerka snajpera reprezentacji Polski?

Arkadiusz Milik należy do tej grupy sportowców, którzy są raczej stali w uczuciach, aniżeli burzliwi i zmienni. Przez 10 lat był wszak związany z modelką Jessicą Ziółek, z którą jednak nie tak dawno postanowił się rozstać. Napastnik Olympique'u Marsylia dość szybko otarł jednak łzy po rozstaniu i zaczął spotykać się z Agatą Sieramską, znaną pod pseudonimem "Agatycze".

Chociaż para długo nie chciała oficjalnie potwierdzić swojego nowego związku, zdecydowała się to zrobić 14 lutego w Walentynki. Oboje dodali na swoje profile na Instagramie to samo, czarno-białe zdjęcie, na którym widać, że przebywają razem w jednej z francuskich restauracji.

Arkadiusz Milik pokazał się z nową dziewczyną. To znana polska modelka

Pod uroczą fotografią aż zaroiło się od komentarzy z gratulacjami. Zareagowali m.in. Anna Lewandowska, która dodała emotikony ognia i buźki z sercami zamiast oczu czy były reprezentant Polski, a obecny piłkarz tureckiego Gaziantepu Paweł Olkowski, który wstawił po prostu symbol serca.

Kim dokładnie jest nowa partnerka snajpera biało-czerwonych? Agata Sieramska to pochodząca z Krakowa influencerka i modelka. W social mediach promuje zdrowy tryb życia i aktywność fizyczną, a swoich fanów (głównie fanki) zachęca do wspólnych treningów.

Agata Sieramska: Kim jest nowa dziewczyna Arkadiusza Milika?

Warto dodać, że popularna "Agatycze" zaczęła niedawno również prowadzić swój autorski podcast, który współtworzy z inną popularną w sieci influencerką Karoliną Wójcik, znaną jako "Viva a Viva".

Co ciekawe, Sieramska spotykała się wcześniej z raperem W.E.N.A., z którym była nawet zaręczona. Ich związek, podobnie jak Milika z Ziółek, nie przetrwał jednak próby czasu.

Poniżej kilka zdjęć Agaty Sieramskiej z jej konta na Instagramie: