Zamknij

Ciężkie chwile piłkarza PSG. Ander Herrera okradziony przez prostytutkę

28.10.2021 11:58
Ander Herrera
fot. FRANCK FIFE/AFP/East News

Chwile strachu przeżył Ander Herrera, który we wtorkowy wieczór został napadnięty i okradziony w cieszącej się złą sławą dzielnicy Paryża. Do samochodu piłkarza PSG weszła prostytutka, która szantażem zmusiła go do oddania portfela i telefonu.

Ander Herrera poinformował policję o incydencie ok. godziny 20 we wtorek. Doszło do niego w dzielnicy Bois de Boulogne (Lasku Bolońskiego), w której – jak podaje Agencja AFP – po zmroku gromadzą się prostytutki z Ameryki Południowej i transseksualiści z Peru, Kolumbii, Ekwadoru. "Handel narkotykami, kradzieże i przemoc są tam na porządku dziennym" - dodaje AFP.

Herrera został napadnięty w drodze powrotnej ze stadionu PSG. Piłkarz wicemistrza Francji stanął na światłach, a wtedy do jego auta weszła prostytutka trzymająca w ręku przedmiot przypominający pistolet. Zabrała ona z samochodu portfel i telefon.

Piłkarz PSG napadnięty przez prostytutkę. "Chciał dać jej 200 euro"

Herrera powiedział wówczas, że da prostytutce 200 euro jeśli zgodzi się zostawić mu jego portfel i telefon. Piłkarz podjechał jeszcze kawałek z niechcianym „pasażerem”, po czym zadzwonił na policję. Agencja AFP nie podaje, jaką odpowiedź na swoją prośbę otrzymał piłkarz.

Herrera w tym sezonie Ligue 1 wystąpił w 10 meczach PSG. Rozegrał łącznie 671 minut, zdobył 2 gole i zaliczył 3 asysty. Hiszpan zagrał też w 3 spotkaniach Ligi Mistrzów.

RadioZET.pl/AFP