Koszmarna kontuzja Neymara. Brazylijczyk poślizgnął się na mokrej murawie

28.11.2021 15:06
ASSC - PSG. Koszmarna kontuzja Neymara [WIDEO]

Bardzo groźnie wyglądał uraz Neymara, który upadł na murawę w 83. minucie meczu z AS Saint-Étienne. Brazylijczykowi „uciekła” stopa przy kontakcie z mokrą murawą. Po chwili Neymar musiał zostać zniesiony z boiska.

Neymar doznał kontuzji w 83 minucie meczu z AS Saint-Étienne. Skrzydłowy PSG uciekł obrońcy, ale przy dotknięciu murawy odskoczyła mu noga.  Brazylijczyk od razu pokazał, że jest kontuzjowany i bardzo cierpi.

Przez wiele minut meczu PSG z AS Saint-Étienne padał mocny deszcz, a później także deszcz ze śniegiem, przez co murawa była bardzo śliska. Neymara na boisku zastąpił Eric Dina Ebimpe, a Brazylijczyk został zniesiony z boiska.

AS Saint-Étienne – PSG: WYNIK

PSG w meczu z AS Saint-Étienne po raz kolejny było bliskie utraty punktów. Goście prowadzili już 1:0 po golu Bouangi, jednak wicemistrzowie Francji do końca meczu zdołali odrobić straty. Spory udział w tym miał Lionel Messi, który zaliczył asysty przy wszystkich 3 golach swojej drużyny. Pod koniec pierwszej połowy wyrównał Marquinhos, a w drugiej gola na 2:1 zdobył Di Maria. Na koniec rywala "dobił" Marquinhos.

W PSG po raz pierwszy zagrał Sergio Ramos, który od czasu przyjścia z Realu leczył kontuzję.

AS Saint-Étienne - PSG - 1:3 23' D. Bouanga - 45 + 2'Marquinhos, 79' A. D. Maria, 90 +1 Marquinhos