Zamknij

Kamil Glik zaatakowany przez kibiców AS Monaco. Skandal w Ligue 1 [WIDEO]

Maciej Walasek
12.05.2019 21:14
Kamil Glik
fot. Maciej Witkowski/REPORTER/EastNews

Kamil Glik razem z resztą zespołu AS Monaco przegrał z Nimes 0:1 i wciąż nie jest pewnym pozostania w Ligue 1. Po porażce wściekli kibice rzucili w stronę reprezentanta Polski kubek, którym 31-latek o mało nie został trafiony w głowę.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

AS Monaco przeżywa trudny czas. Monakijski klub na dwie kolejki przed końcem sezonu zajmuje 17. miejsce, ostatnie pozwalające na utrzymanie w Ligue 1. To oznacza, że do samego końca drużyna, w której występuje Kamil Glik będzie musiała walczyć o pozostanie we francuskiej ekstraklasie.

Zobacz także

Tuż po meczu z Nimes doszło do kontrowersyjnej sytuacji. Po przegranym spotkaniu, piłkarze prowadzeni przez Leonardo Jardima podeszli do swoich kibiców. Fani byli delikatnie mówiąc bardzo zdenerwowani postawą swojej drużyny. Ultrasi grozili piłkarzom, a w stronę Kamila Glika poleciał kubek z napojem, który prawie trafił reprezentanta Polski.

Obrońca biało-czerwonych trzymał nerwy na wodzy, chociaż patrząc na nagranie nie było mu łatwo. Całe zdarzenie zakończyła interwencja ochroniarza, który poprosił piłkarzy, aby wrócili do szatni.

RadioZET.pl/sportowefakty.pl, Twitter/MW