Trener wszedł na boisko i sfaulował piłkarza rywali [WIDEO]

20.02.2017 08:00

Do nietypowej sytuacji doszło w lidze meksykańskiej. W 76. minucie trener Clubu America Ricardo La Volpe wszedł na boisko i... sfaulował piłkarza rywali. Wszystko działo się już po gwizdku arbitra.

Ricardo La Volpe fot. Twitter

Do zdarzenia doszło przy stanie 1:0 dla Chivas de Guadalajara. Na prawej flance futbolówkę przejął Jesus Sanchez, ale wybiegł z nią poza linię autową. Pomocnik gospodarzy nie usłyszał jednak gwiazdka i pędził dalej. Gdy się zorientował, że akcja została przerwana, chciał się zatrzymać. Wówczas trener Clubu America Ricardo La Volpe wszedł na murawę, podstawił nogę zawodnikowi i powalił go na ziemię. Szkoleniowiec natychmiast został odesłany na trybuny.

Opiekun Clubu America tłumaczył później, że... "było w piłkę".

Ostatecznie w klasyku ligi meksykańskiej Chivas wygrał z Clubem America 1:0 po golu z rzutu karnego Angela Zaldivara.