Liga Narodów. Włochy - Belgia. Transmisja TV i stream. Gdzie obejrzeć mecz?

08.10.2021 11:16
Liga Narodów Włochy - Belgia Transmisja TV i stream Gdzie obejrzeć mecz

Włochy - Belgia: transmisja TV i online stream. Gdzie obejrzeć mecz o 3. miejsce Ligi Narodów? Na jakim kanale oglądać spotkanie Włochy - Belgia w LN? Starcie drużyny Manciniego i Martineza odbędzie się w na Juventus Stadium w Turynie. Relacja i wynik meczu Włochy - Belgia na sport.radiozet.pl.

Włochy Belgia to mecz drużyn, których ambicja została podrażniona przez wyniki w półfinałach Ligi Narodów. Zawodnicy Roberto Manciniego przegrali z Hiszpanią i przerwali swoją rekordową passę spotkań bez porażki. Włosi nieprzerwanie wygrywali lub remisowali od 37 spotkań.

Z kolei Belgia jeszcze w 60 minucie meczu z Francją była jedną nogą w finale. Drużyna Martineza wygrywała 2:0 po bramkach Carrasco i Lukaku, ale w 30 minut utraciła tę przewagę. Stratę odrobił Karim Benzema (62’), Kylian Mbappe (69’) i Theo Hernandez (91’).

Włochy - Belgia: TRANSMISJA w TV i online

Belgia wygrała rywalizację w Dywizji A grupy 2 Ligi Narodów. Drużyna prowadzona przez Roberto Martineza grając z Dania, Anglią i Islandią zanotowała pięć zwycięstw na sześć. Jedyna porażka Belgów w grupie miała miejsce niemal rok temu. W październiku 2020 roku Belgowie ulegli Anglikom 1:2.

W kadrze Włoch na Ligę Narodów znaleźli się niema wszyscy zawodnicy, którzy kilka miesięcy temu wygrywali Euro 2021. Brakuje Allesandro Florenziego (PSG), Leonardo Spinazzoli, który dalej leczy kontuzję i Salvadroe Sirigu (zastąpił go Alex Meret). W składzie znalazło się za to miejsce dla pomocnika Romy Allesandro Pellegriniego.

Włochy - Belgia: Gdzie obejrzeć mecz LN?

Włochy - Belgia na żywo odbędzie się w niedzielę 10 października o godzinie 15. Mecz będzie można obejrzeć na antenie TVP Sport.