Wojciech Szczęsny skomentował wyczyn Lewandowskiego i rozbawił kibiców

27.11.2019 10:21
Wojciech Szczęsny skomentował wyczyn Lewandowskiego

Wojciech Szczęsny po raz kolejny udowodnił, że jego mocną stroną - oprócz bramkarskich parad - jest też poczucie humoru. Jego wpis pod wyczynem Roberta Lewandowskiego, który we wtorek strzelił cztery gole Crvenie zveździe Belgrad, bije rekordy popularności.

Po wtorkowych spotkaniach Champions League zarówno Szczęsny, jak i Lewandowski mieli powody do zadowolenia. Bramkarz reprezentacji Polski zachował czyste konto, a jego Juventus pokonał na własnym stadionie Atletico Madryt 1:0 i zapewnił sobie 1. miejsce w grupie D. Bayern z kolei zdemolował w delegacji Crvenę zvezdę 6:0, a Robert Lewandowski strzelił cztery gole w 14 minut i 31 sekund, pobił dwa rekordy i dostał owację na stojąco od miejscowych kibiców.

Szczęsny skomentował wyczyn Lewandowskiego

Po meczu "Lewy" zamieścił post w mediach społecznościowych, pisząc: "Co mogę powiedzieć?". Na tak postawione pytanie zareagował m.in. Wojciech Szczęsny, który swoim wpisem rozbawił kibiców.

"Pffff, wielka sztuka. Ja mam kolegę, który kiedyś strzelił pięć bramek w dziewięć minut, więc nie chwal się tak" - napisał golkiper "Starej Damy".

Lewandowski

Bayern Monachium i Juventus z 1. miejsc w swoich grupach awansowały do fazy pucharowej Ligi Mistrzów, a zatem już wiemy, że Szczęsny i Lewandowski nie spotkają się na boisku w 1/8 finału. Obie drużyny podczas losowania będą rozstawione.