Tottenham – Bayern Monachium: TRANSMISJA TV i online. Gdzie obejrzeć mecz Ligi Mistrzów?

01.10.2019 19:36
Tottenham - Bayern Transmisja TV i online
fot. PAP/EPA

Tottenham – Bayern Monachium: Gdzie i o której oglądać mecz? Transmisja TV i ONLINE z meczu Tottenham – Bayern. Sprawdź, gdzie obejrzeć mecz 2. kolejki Ligi Mistrzów.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Tottenham – Bayern Monachium Transmisja TV i online: gdzie oglądać mecz Ligi Mistrzów i na jakim kanale na żywo? W tym meczu spotkają się dwaj wielcy napastnicy: Robert Lewandowski i Harry Kane. Zagraniczne media okrzyknęły to spotkanie „najbardziej konsekwentnych piłkarzy dekady”. Zdaniem dziennikarzy na Wyspach, Tottenham, który w ubiegłym roku grał w finale Ligi Mistrzów, nie powinien bać się mistrzów Niemiec.

Tottenham - Bayern na żywo. Transmisja TV i mecz online

Jednak nie można zapominać, że kapitan reprezentacji Polski jest w wyśmienitej formie na początku tego sezonu, gdzie na swoim koncie ma 10 bramek strzelonych w 6 meczach. Lewandowski ma też jedno trafienie w tej edycji LM, które zdobył w starciu z CSKA Moskwa.

Gdzie i o której oglądać mecz Tottenham - Bayern w TV i online? Mecz odbędzie się we wtorek, 1 października o godzinie 21:00. Spotkanie będzie można oglądać na antenie Polsat Sport Premium 1. Mecz Tottenham - Bayern będzie można śledzić również na streamie. Jednak kibice będą mogli mieć do niego dostęp za dodatkową opłatą na platformie ipla.tv.

Mecz 2. kolejki Ligi Mistrzów Tottenham - Bayern wynik online będzie można też śledzić na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl