Zamknij

Główny Inspektorat Sanitarny wykorzystał sukces Lewandowskiego. Wpis oburzył internautów

24.08.2020 17:37
Wpis GISu po wygranej Lewandowskiego
fot. PAP/EPA

Robert Lewandowski w niedzielę wygrał z Bayernem Ligę Mistrzów. W związku z tym, Główny Inspektorat Sanitarny opublikował wpis na Twitterze, w którym żartobliwie napisał, co było receptą na sukces. Żart nie spodobał się internautom.

Robert Lewandowski nie strzelił gola w finale Ligi Mistrzów, ale jego Bayern pokonał w niedzielny wieczór Paris Saint-Germain 1:0 i po raz szósty w swojej historii sięgnął po to wyjątkowe trofeum. Mimo braku gola, 32-latek był przeszczęśliwy, zwłaszcza, że wreszcie udało mu się spełnić swoje marzenie z dzieciństwa. Jednocześnie kapitan reprezentacji Polski został królem strzelców tej edycji Champions League z dorobkiem 15 trafień. Napastnik Bawarczyków nie krył radości, ale także łez wzruszenia, kiedy piłkarz udzielał wywiadu dla Polsatu Sport.

Po triumfie Roberta Lewandowskiego, w internecie zawrzało, a większość kibiców gratulowała Polakowi sukcesu.  Do fanów dołączył m.in. Główny Inspektorat Sanitarny, który wstawił post na Twitterze.

Robert Lewandowski: Żartobliwy post GIS-u krytykowany przez internautów

- Robert Lewandowski zawsze z maseczką w przestrzeni zamkniętej. Prosta recepta na sukces! – napisano w poście na profilu GIS-u.

Sławomir Peszko dostał wiadomość od Roberta Lewandowskiego: "Mistrz"

Jednocześnie GIS chciał przypomnieć, że w czasie pandemii koronawirusa, należy przestrzegać zasad bezpieczeństwa i pamiętać o ty, aby m.in. nosić maseczki. Wpis wywołał falę negatywnych komentarzy, w których internauci skrytykowali zachowanie urzędu.

1111
fot. GIS/Twitter

"Ja myślałem, że receptą na sukces jest trening i determinacja", Nie wiem, kto Wam to konto prowadzi, ale radzę z nim poważnie porozmawiać", „Ogłosiliście w robocie jakiś konkurs na najgłupszy wpis i wygrał ten?", „Takie tam drobne szczegóły. Natomiast wiadomo, że maseczka to klucz do sukcesu.". „Lewy trenuje 6 razy w tygodniu, a hamburgera jadł ostatnio na swoim wieczorze kawalerskim” – czytamy pod postem.

RadioZET.pl/