Zamknij

Robert Lewandowski wrócił do Polski. Razem z rodziną świętuje wygraną LM

25.08.2020
Aktualizacja: 25.08.2020 08:47
Robert Lewandowski świętuje z rodziną wygraną w LM
4 Zobacz galerię
fot. MATTHEW CHILDS/AFP/East News

Robert Lewandowski w poniedziałek dotarł do Polski. Napastnik Bayernu Monachium wspólnie z najbliższymi świętował wygranie Ligi Mistrzów. - Nasz Mistrz jest już z nami - napisała Anna Lewandowska, publikując na Instagramie wspólne zdjęcie z mężem.

Robert Lewandowski spełnił swoje dziecięce marzenie i razem z Bayernem wygrali Ligę Mistrzów. W wielkim finale podopieczni Hansi Flicka pokonali Paris Saint-Germain 1:0. Dwa dni przed meczem, piłkarz świętował 32. urodziny i lepszego prezentu nie mógł sobie sprawić. Jednocześnie napastnik został królem strzelców tej edycji LM zdobywając w sumie 15 goli.

W poniedziałek zespół Bayernu Monachium wrócił do Niemiec. Jeszcze tego samego dnia, Lewandowski wsiadł do samolotu i poleciał do Warszawy. Na miejscu czekała na niego rodzina i przyjaciele, którzy wyprawili huczne przyjęcie. Anna Lewandowska zamieściła na Instagramie zdjęcie z romantycznego pocałunku z mężem.

Lewandowski i Bayern przywitani jak bohaterowie. Wielka feta w Monachium

Robert Lewandowski świętuje z rodziną wygraną Ligi Mistrzów

- Nasz Mistrz jest już z nami. Jesteś dla nas wzorem, przede wszystkim dla naszych córek... Dumna! – napisała.

Robert Lewandowski dostał specjalny tort, gdzie na samej górze znalazło się logo Ligi Mistrzów. Na dole możemy dostrzec również herb Bayernu Monachium.

Robert Lewandowski w świetnej sytuacji z nowym kontraktem. W grze ogromne pieniądze

Na innych zdjęciach widzimy żonę piłkarza w towarzystwie jej mamy Marii Stachurskiej, brata Piotra i jego ukochanej Darii.

RadioZET.pl/