Zamknij

Robert Lewandowski ma zegarek za ponad pół miliona złotych [ZDJĘCIA]

10.08.2020 15:25
Robert Lewandowski
fot. M. Donato via www.imago-images.de/Imago Sport and News/East News

Robert Lewandowski poleciał na turniej finałowy Ligi Mistrzów do Lizbony w zegarku za ponad 500 tysięcy złotych. Napastnik Bayernu Monachium miał na ręce Audemars Piquet Royal Oak Perpetual Calendar.

Robert Lewandowski ma zegarek wart 145 tysięcy dolarów - poinformował instagramowy serwis The Guide Watches. W przeliczeniu na złotówki daje to kwotę powyżej pół miliona.

Jaki zegarek ma Robert Lewandowski?

Właśnie z takim zegarkiem na ręce polski napastnik poleciał do Lizbony, gdzie jego Bayern w ćwierćfinale Ligi Mistrzów zmierzy się z Barceloną. Lewandowski był bohaterem meczów 1/8 finału. W dwóch starciach z Chelsea zdobył aż cztery gole i dołożył do tego trzy asysty. Łącznie w tej edycji Ligi Mistrzów uzbierał już 13 trafień i pewnie zmierza po koronę króla strzelców.

Jeśli chodzi o zegarek Audemars Piquet Royal Oak Perpetual Calendar, to jego wysoka cena, a raczej fakt, że Lewandowski ją zapłacił, nie powinien nikogo dziwić. Polak należy do grona najlepiej zarabiających piłkarzy świata. Z samego kontraktu z Bayernem Monachium zarabia ponad 20 milionów euro. Do tego dochodzą wpływy z premii, kontraktów reklamowych czy mediów społecznościowych. Piłkarz ma też kilka własnych biznesów.

Robert Lewandowski w zegarku za ponad pół miliona złotych

Mecz Ligi Mistrzów Bayern - Barcelona odbędzie się w piątek, 14 sierpnia, o godz. 21.00. Relacja na żywo na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl/AN