Real Madryt - Inter: Zobacz wideo cudownych goli Kroosa i Asensio

07.12.2021 23:05
Real - Inter

Real Madryt wygrał u siebie z Interem Mediolan 2:0 w meczu szóstej, ostatniej kolejki Ligi Mistrzów. Gole dla "Królewskich" zdobyli Niemiec Toni Kroos i Marco Asensio. Zobacz SKRÓT i WIDEO wszystkich bramek z meczu Real - Inter w LM!

Strzelanie w meczu Realu Madryt z Interem Mediolan rozpoczął w 17. minucie spotkania Niemiec Toni Kroos.

Real - Inter: Gol Toniego Kroosa

Piłkę z prawej strony boiska zagrał Brazylijczyk Rodrygo, pomiędzy nogami przepuścił ją jego rodak Casemiro, a pięknym uderzeniem lewą stopą z dystansu popisał się Kroos.

Real - Inter: Gol Marco Asensio

Bramka na 2:0 dla Realu padła w 79. minucie. Piłkę na przedpolu dostał od Daniego Carvajala Marco Asensio. Hiszpański skrzydłowy przyjął sobie futbolówkę i bez zastanowienia huknął nie do obrony po dłuższym rogu bramki Słoweńca Samira Handanovica.

Real Madryt - Inter: Wynik meczu Ligi Mistrzów

Ostatecznie Real Madryt wygrał z Interem Mediolan 2:0 w meczu 6. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów i zajął pierwsze miejsce w grupie. "Nerazzurri" uplasowali się na drugiej pozycji.