Real - Chelsea: Transmisja TV online. Gdzie oglądać mecz na żywo?

27.04.2021 20:24
Real - Chelsea transmisja TV online

Real Madryt - Chelsea TRANSMISJA: Gdzie obejrzeć półfinał Ligi Mistrzów? Chelsea po siedmiu latach przerwy znów powalczy o awans do finału LM. Na jakim kanale obejrzeć mecz Real - Chelsea? Sprawdź podstawowe informacje. Relacja i wynik live na sport.radiozet.pl.

Real Madryt jest drugim zespołem La Liga, który do prowadzącego Atletico traci tylko dwa punkty. Królewscy poza mistrzostwem Hiszpanii grają też o trofeum Ligi Mistrzów. Zespół Zinedine Zidane’a po dwóch latach przerwy znów zagra w półfinale Ligi Mistrzów. Wcześniej Real kończył zmagania na 1/8 finału, gdzie odpadał kolejno z Ajaxem Amsterdam i Manchesterem City.

W ćwierćfinale mistrzowie Hiszpanii pewnie pokonali Liverpool 3:1 w dwumeczu. Piłkarze z Madrytu rozstrzygnęli losy spotkania już w pierwszym starciu. Jednak w ostatnich meczach Królewscy zanotowali dwa remisy: z Getafe 0:0 i Realem Betis 0:0. W międzyczasie Real wygrał z Cadiz 3:0.

Real - Chelsea: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć półfinał LM na żywo?

- Gramy dalej w Champions League i mamy do tego prawo. Cała sytuacja wydaje mi się absurdalna. Nie mam nic więcej do powiedzenia, poza tym, że przygotowujemy się do kolejnego spotkania w Lidze Mistrzów, to jest jasne- mówił po ostatnim meczu w lidze Zinedine Zidane.

Real Madryt - Chelsea: Kiedy i o której półfinał LM? [GODZINA, DATA]

Chelsea natomiast w półfinale Ligi Mistrzów zagra po raz ósmy w historii. Tym samym The Blues jest jedynym angielskim zespołem, który może pochwalić się takim wyczynem. Ekipa prowadzona przez Thomasa Tuchela jest czwartą drużyną Premier League, gdzie w ostatnich spotkaniach pokonali West Ham United 1:0, zremisowali z Brighton 0:0 i zwyciężyli z Crystal Palace 4:1. Chelsea wywalczyła awans do półfinału LM w starciu z Porto, pokonując portugalski klub w dwumeczu 2:1.

Real - Chelsea na żywo odbędzie się we wtorek, 27 kwietnia o godzinie 21:00. Mecz będzie można obejrzeć na antenie Polsatu Sport Premium 1. Relację live będzie można śledzić na sport.radiozet.pl.