PSG - Juventus: Kylian Mbappe z dubletem. Zobacz wideo goli z meczu LM

06.09.2022 22:55

Paris Saint-Germain pokonało Juventus FC 2:1 w meczu 1. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. Dwa gole dla paryżan zdobył Kylian Mbappe, zaś dla turyńczyków trafił Amerykanin Weston McKennie. Zobacz wideo bramek z meczu PSG - Juventus!

Kylian Mbappe

Pierwsza bramka w meczu PSGJuventus padła już w 5. minucie spotkania. Kylian Mbappe rozegrał dwójkową akcję z Brazylijczykiem Neymarem, po czym zamienił jego górne podanie na pięknego gola.

PSG - Juventus: Zobacz wideo wszystkich goli

Druga bramka padła zaledwie 17 minut później. Znów Mbappe był kluczową postacią w dwójkowej akcji, tym razem z Marokańczykiem Achrafem Hakimim, i znów to Francuz pewnym strzałem wpakował piłkę do siatki.

Bramkę kontaktową dla "Juve" zdobył w 53. minucie Amerykanin Weston McKennie, który trafił głową po centrze Serba Filipa Kostica.

PSG - Juventus: Wynik meczu LM

Ostatecznie Paris Saint-Germain pokonało Juventus 2:1 w meczu 1. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. Zapis relacji i opis meczu PSG - Juventus możecie przeczytać, klikając w link poniżej: