Zamknij

Neymar ucina temat przedłużenia kontraktu z PSG. "Nie będę o tym mówił"

27.04.2021 14:39
Neymar ucina temat przedłużenia kontraktu z PSG. "Nie mam zamieru o tym mówić"
fot. JEAN-CHRISTOPHE VERHAEGEN/AFP/East News

Neymar pojawił się na konferencji prasowej poprzedzającej półfinał Ligi Mistrzów z Manchesterem City. Brazylijczyk został zapytany m.in. o przedłużenie kontraktu z PSG. - Nie będę o tym mówił - uciął temat Neymar. 

Neymar na konferencji prasowej to rzadki widok. W ten wtorek Brazylijczyk pojawił się na spotkaniu z dziennikarzami po raz pierwszy od 2018 roku. Został zapytany m.in. o zbliżający się mecz z Manchesterem City, a także przedłużenie kontraktu z PSG.

- Jako klub wzrastamy z każdym rokiem, jesteśmy bardziej szanowani. Kiedy ludzie mówią o klubie, wiedzą, że jesteśmy w czołowej czwórce, piątce lub szóstce Ligi Mistrzów. Jesteśmy bardzo blisko zwycięstwa w CL – stwierdził Neymar.

Napastnik PSG przyznał, że ostatni okres był dla niego bardzo trudny. Brazylijczyk leczył kontuzję, przez co nie mógł zagrać m.in. z Barceloną w 1/8 Ligi Mistrzów. - Poprawiłem się. Przechodziłem kilka trudnych okresów, o których wiecie. Ale wszystko powoli zmienia się na lepsze. Zawsze pracowałem ciężko i byłem profesjonalny, choć wiem, że mówi się o mnie co innego – nie ukrywał Neymar.

Neymar podpisze kontrakt z PSG? "Nie czas, by o tym mówić"

Neymar został też zapytany o przedłużenie kontraktu z PSG. Umowa Brazylijczyka z klubem wygasa w 2022 roku.

- Jestem bardzo szczęśliwy z tego, jak gramy w tym sezonie. Moim głównym celem jest zwycięstwo w Lidze Mistrzów. Chcę poprowadzić PSG do triumfu, to dla mnie najważniejsze. O kontrakcie nie mam zamiaru więcej mówić. To nie czas na to. Czuję się dobrze w PSG, mam jeszcze na wszystko czas – poinformował Neymar.

RadioZET.pl/AFP News