Napoli - Salzburg: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć mecz?

05.11.2019 19:48
Napoli - Salzburg

Napoli - Salzburg: Transmisja TV i online stream. Sprawdź, gdzie obejrzeć mecz 4. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. Transmisja Napoli - Salzburg w TV i internecie. O której godzinie mecz Napoli - Salzburg? Kiedy? Relacja i wynik spotkania Ligi Mistrzów Napoli vs Salzburg na żywo na sport.radiozet.pl.

Mecz Napoli - Salzburg zapowiada się niezwykle interesująco. Przede wszystkim obie drużyny grają o awans do fazy pucharowej Ligi Mistrzów. Na półmetku rywalizacji grupowej w dużo lepszej sytuacji jest Napoli, które ma na koncie siedem punktów i jest liderem tabeli. Salzburg z trzema "oczkami" na koncie zajmuje trzecią pozycję.

Napoli i Salzburg spotkały się ze sobą dwa tygodnie temu. Mecz w Austrii był niezwykle emocjonujący, co pokazuje też sam wynik. Napoli wygrało 3:2, ale Salzburg pokazał się z bardzo dobrej strony. Znów błysnął Erling Braut Haaland, który zdobył dwie bramki. Dla Napoli strzelali Dries Mertens (dwa gole) i Lorenzo Insigne.

Barcelona - Slavia Praga: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć mecz?

Napoli - Salzburg: GODZINA. O której godzinie mecz?

Mecz Salzburg - Napoli rozpocznie się we wtorek o godz. 21.00.

Sam Salzburg aspiruje do miana rewelacji tej edycji Ligi Mistrzów. Na otwarcie rozgrywek Haaland i spółka aż 6:2 wygrali z Genk, potem byli bliscy urwania punktu Liverpoolowi na Anfield. Salzburg przegrywał już 0:3, ale zdołał odrobić straty. Później jednak stracił jeszcze jednego gola i ostatecznie przegrał 3:4.

Borussia - Inter: TRANSMISJA TV i online. KIEDY i O KTÓREJ godzinie hit Ligi Mistrzów?

Napoli - Salzburg: TRANSMISJA TV i online stream

W meczu Napoli - Salzburg być może zobaczymy od pierwszych minut na boisku dwóch reprezentantów Polski. Arkadiusz Milik w ostatnich tygodniach imponuje formą - w czterech meczach ligowych zdobył aż pięć bramek. Trudno powiedzieć jednak, czy Carlo Ancelotti postawi na Polaka, czy na Driesa Mertensa. Pewniakiem do gry od pierwszych minut wydaje się być za to Piotr Zieliński.

Mecz Napoli - Salzburg na żywo: Transmisja w Polsat Sport Premium 1 i online stream w internecie w ipla.tv. Relacja i wynik meczu Napoli - Salzburg live na sport.radiozet.pl. Początek we wtorek o godz. 21.00.