Manchester United - Atalanta WIDEO: Zobacz gole i skrót meczu Ligi Mistrzów

20.10.2021 23:00
Manchester United - Atalanta

Manchester United pokonał u siebie Atalantę 3:2 w meczu trzeciej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. Gole dla "Czerwonych Diabłów" strzelili kolejno Marcus Rashford, Harry Maguire i Cristiano Ronaldo, zaś dla bergamończyków trafili Mario Pasalic i Merih Demiral. Zobacz WIDEO wszystkich bramek i skrót meczu Man. Utd - Atalanta w LM!

1. Manchester United - Atalanta: Gol Mario Pasalica
  2. Manchester United - Atalanta: Gol Meriha Demirala
  3. Manchester United - Atalanta: Gol Marcusa Rashforda
  4. Manchester United - Atalanta: Gol Harry'ego Maguire'a
  5. Manchester United - Atalanta: Gol Cristiano Ronaldo
  6. Manchester United - Atalanta: Wynik meczu Ligi Mistrzów

Pierwsza bramka w meczu Manchester United - Atalanta BC padła w 15. minucie spotkania.

Manchester United - Atalanta: Gol Mario Pasalica

Davide Zappacosta otrzymał wówczas piłkę na prawej stronie pola karnego "Czerwonych Diabłów" po ładnej, zespołowej akcji swoich kolegów z drużyny, dośrodkował, a tam futbolówkę do siatki pewnie skierował Chorwat Mario Pasalic.

Manchester United - Atalanta: Gol Meriha Demirala

Drugi gol padł zaledwie 14 minut później. Bergamończycy wywalczyli sobie rzut rożny, z kornera dośrodkował Holender Teun Koopmeiners, a piłkę głową do siatki wpakował Turek Merih Demiral.

Manchester United - Atalanta: Gol Marcusa Rashforda

Za odrabianie strat United wzięło się dopiero po przerwie. W 53. minucie cudowne zagranie Bruno Fernandesa na gola zamienił Marcus Rashford.

Manchester United - Atalanta: Gol Harry'ego Maguire'a

W 75. minucie wyrównał Harry Maguire, który wykorzystał dośrodkowanie z prawej strony nikogo innego jak Fernandesa.

Manchester United - Atalanta: Gol Cristiano Ronaldo

Wynik spotkania ustalił Cristiano Ronaldo. Z głębi pola wrzucił piłkę w pole karne Atalanty Luke Shaw, a popularny "CR7" wyprzedził obrońcę i wpakował futbolówkę głową do siatki.

Manchester United - Atalanta: Wynik meczu Ligi Mistrzów

Ostatecznie Manchester United pokonał Atalantę 3:2 w meczu trzeciej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. W kolejnej serii gier rewanż - "La Dea" podejmie "Czerwone Diabły" w Bergamo.