Manchester City - Real Madryt: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć?

05.08.2020 07:35
Manchester City - Real Madryt

Manchester City - Real Madryt to spotkanie, które na nowo otworzy zmagania w Lidze Mistrzów. Transmisja meczu City - Real będzie dostępna w TV i stream online w internecie. Sprawdź, gdzie obejrzeć hit 1/8 finału Ligi Mistrzów. Czy Real Madryt odrobi straty z pierwszego spotkania i awansuje do kolejnej rundy? Mecz Manchester City - Real na żywo na sport.radiozet.pl dziś od godz. 21.00.

Liga Mistrzów wraca po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. Już na początek kibiców czeka wielki hit: mecz Manchester City - Real Madryt. Spotkanie zapowiada się niezwykle interesująco przede wszystkim ze względu na wynik pierwszego meczu. Królewscy przegrali u siebie 1:2 i w rewanżu będą musieli szukać goli. Do awansu potrzebują przynajmniej dwóch.

Real - Manchester City: TRANSMISJA i stream ONLINE. Gdzie obejrzeć mecz na żywo?

W spotkaniu Real Madryt - Manchester City na Santiago Bernabeu bramki padały dopiero w drugiej połowie. Najpierw do siatki trafił Isco, który wykorzystał przytomne dogranie Viniciusa Juniora i z bliska pokonał Edersona. Wyrównanie nadeszło w 78. minucie. Kevin de Bruyne dośrodkował w pole karne na głowę Gabriela Jesusa, który nie dał szans Thibault Courtois. Pięć minut później było 2:1 dla City. Tym razem trafił de Bruyne, który wykorzystał rzut karny.

Liga Mistrzów 2020 - TRANSMISJA: Które mecze pokaże TVP?

W tamtym spotkaniu ekipa Zinedine'a Zidane'a musiała radzić sobie bez Edena Hazarda. Tym razem reprezentant Belgii ma być gotowy do gry. kibice wierzą, że były gracz Chelsea zaprezentuje wreszcie umiejętności, którymi zachwycał podczas gry w Londynie. Póki co stanowi ogromne rozczarowanie. W lidze zdobył dla Realu tylko jedną bramkę. Usprawiedliwieniem może być jednak fakt, że przez długi czas zmagał się z kontuzją.

Manchester City - Real NA ŻYWO. Transmisja TV i stream. Gdzie oglądać Ligę Mistrzów?

O ile Hazard ma wystąpić w spotkaniu City - Real od początku, tak na pewno zabraknie w składzie Sergio Ramosa, który jest zawieszony za czerwoną kartkę, jaką obejrzał w pierwszym spotkaniu. Jego miejsce na środku obrony zajmie Eder Militao. Jeśli chodzi o Manchester City, to Obywatele będą musieli radzić sobie bez kontuzjowanego Sergio Aguero.

Mecz Manchester City - Real Madryt na żywo. Transmisja będzie dostępna w Polsat Sport Premium 2 i online stream w serwisie ipla.tv. Na sport.radiozet.pl relacja live z tego spotkania.

Również o 21.00 rozpocznie się drugie spotkanie 1/8 finału Ligi Mistrzów. Relacja live ze starcia Juventus - Lyon także na naszym serwisie.

Manchester - Real Madryt: Znamy składy na mecz 1/8 finału Ligi Mistrzów

Wiemy, w jakich składach oba zespoły rozpoczną spotkanie. Na takie jedenastki postawili Josep Guardiola i Zinedine Zidane.

Manchester City: Ederson; Walker, Fernandinho, Laporte, Cancelo; Rodrigo, Gündoğan; De Bruyne, Foden, Sterling; Jesus.

Real Madryt: Courtois; Carvajal, Militão, Varane, Mendy; Modrić, Casemiro, Kroos; Rodrygo, Benzema, Hazard.