Losowanie 1/8 finału Ligi Mistrzów: Gdzie obejrzeć? Transmisja TV i online

16.12.2019 08:36
losowanie Ligi Mistrzów na żywo

Losowanie 1/8 finału Ligi Mistrzów NA ŻYWO: Przed nami losowanie fazy pucharowej Champions League. Kto z kim zagra w 1/8 finału? Szykują się wielkie hity, bowiem już w tej fazie trafią na siebie faworyci do końcowego zwycięstwa. Relacja na żywo z losowania 1/8 finału Ligi Mistrzów na sport.radiozet.pl w poniedziałek, 16 grudnia, o godz. 12.00.

Liga Mistrzów wkracza w decydującą fazę. W grze o zwycięstwo zostało tylko 16 drużyn, które powalczą o zwycięstwo w fazie pucharowej. Już w 1/8 finału może dojść do kilku hitowych starć. Drugie miejsce w swojej grupie zajął m.in. Real Madryt. To oznacza, że Królewscy mogą trafić na takich rywali jak Manchester City, Bayern Monachium czy Juventus.

Losowanie 1/8 finału Ligi Mistrzów na żywo. Transmisja

W losowaniu 1/8 finału Ligi Mistrzów będą obowiązywać pewne obostrzenia. Przede wszystkim nie mogą na siebie trafić drużyny z tych krajów, czyli np Atletico Madryt na Barceloną. Poza tym, jak we wspomnianym przykładzie Realu Madryt, zespoły z drugich miejsc w swoich grupach będą trafiać na zwycięzców grup.

Ostatnich uczestników losowania 1/8 finału Ligi Mistrzów wyłoni ostatnia kolejka fazy grupowej. Póki co pewne awansu są: PSG, Real Madryt, Bayern, Tottenham, Manchester City, Juventus, FC Barcelona i RB Lipsk.

Tytułu broni Liverpool, który w zeszłym sezonie pokonał w finale Tottenham. Dla The Reds był to szósty w historii triumf w tych rozgrywkach.

Liga Mistrzów: losowanie 1/8 finału. Transmisja

Losowanie 1/8 finału Ligi Mistrzów na żywo na sport.radiozet.pl w poniedziałek, 16 grudnia, o godz. 12.00. Transmisja w Eurosporcie i Eurosport Player.