Zamknij

Powtórzone losowanie 1/8 finału LM. Kto na kogo trafił?

13.12.2021 14:46
Losowanie LM NA ŻYWO
fot. HAROLD CUNNINGHAM/AFP/East News

Powtórzone losowanie par 1/8 finału Ligi Mistrzów NA ŻYWO. Po pomyłce UEFA podjęto decyzję o ponownym losowaniu 1/8 finału LM. Kto z kim zmierzy się w walce o ćwierćfinał? Śledź relację losowania 1/8 finału LM na sport.radiozet.pl. Początek ceremonii o godzinie 15:00.

Losowanie 1/8 finału LM wyłoniło pary, które zmierzą się ze sobą w lutym i marcu przyszłego roku. Już na tym etapie rozgrywek odbędą się prawdziwe hity: Bayern Monachium zagra z Atletico, a PSG z Manchesterem United. Obrońca tytułu - Chelsea - zmierzy się z Lille, a finalista zeszłorocznej edycji - Manchester City - zagra z Villarealem. Wszystkie te pary zostały anulowane po błędzie UEFA. Wszystko przez chwilę, kiedy losowano rywala dla Villarreal.

Andriej Arszawin w czasie losowania wyciągnął kulkę zawierającą nazwę zespołu Manchester United. Prowadzący losowanie Giorgio Marchetti natychmiast zareagował, zauważając, że oba zespoły grały w tej samej grupie i nie mogą być rywalami w 1/8 finału.

Losowanie 1/8 finału NA ŻYWO

Ceremonię później kontynuowano, a dla Villarreal wylosowano Manchester City. Jednak chwilę później Manchesteru United zabrakło w puli możliwych rywali dla Atletico Madryt.

Losowanie 1/8 finału LM: pary

Tekst zostanie zaktualizowany.

 1/8 finału LM - terminarz

Mecze 1/8 finału Ligi Mistrzów odbędą się 15/16 i 22/23 lutego, a rewanże 8/9 i 15/16 marca. Gospodarzami pierwszego spotkania są drużyny nierozstawione, czyli te, które w swoich grupach zajęły drugie miejsca.

RadioZET.pl