Liga Mistrzów: Chelsea rozgromiła rywala, zwycięstwa Juventusu i Villarrealu

20.10.2021 22:56
Chelsea

Za nami środowe mecze 3. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. Zwycięstwa odniosły takie zespoły jak Barcelona, Bayern Monachium czy Manchester United. Błysnęła także Chelsea, która rozbiła u siebie Malmoe 4:0.

Barcelona w pierwszym spotkaniu grupy E ograła Dynamo Kijów 1:0 po bramce Gerarda Pique. Bayern natomiast pokonał na wyjeździe Benfikę 4:0. Bramki dla Bawarczyków strzelali Leroy Sane (2), Robert Lewandowski i Everton, który trafił do własnej bramki.

Liga Mistrzów: Manchester United - Atalanta

Emocji nie brakowało w grupie F, Manchester United do przerwy przegrywał u siebie z Atalantą 0:2, by po zmianie stron odwrócić losy rywalizacji i ostatecznie wygrać 3:2. Gola na wagę trzech punktów dla Czerwonych Diabłów zdobył niezawodny Cristiano Ronaldo. W drugim spotkaniu tej grupy Villarreal ograł na wyjeździe Young Boys 4:1.

W grupie G trzy punkty do swojego konta dopisał FC Salzburg po zwycięstwie 3:1 nad Wolfsburgiem. Sevilla natomiast bezbramkowo zremisowała z Lille.

Po trzy punkty zdobyli też faworyci grupy H. Chelsea rozbiła Malmoe 4:0 po golach Christensena, Jorginho (2) i Havertza. Zwycięstwo Juve nad Zenitem Sankt Petersburg zapewnił natomiast w 87. minucie Dejan Kulusevski.