Zamknij

Liga Mistrzów 2020 - TRANSMISJA: Które mecze pokaże TVP?

08.08.2020 20:00
Liga Mistrzów transmisja TVP
fot. PAP/EPA

Liga Mistrzów 2020: Sprawdź, które mecze będzie można obejrzeć w TVP. Transmisja fazy pucharowej Champions League będzie dostępna za darmo w TV i online stream w internecie. Kiedy i o której godzinie mecze 1/8 finału, ćwierćfinału, półfinału i finału Ligi Mistrzów? Które mecze pokaże TVP?

Transmisja Ligi Mistrzów w TVP będzie w tym roku wyjątkowa. Telewizja publiczna przygotowała dla kibiców mnóstwo transmisji w krótkim odstępie czasu. To oczywiście efekt wyjątkowej formuły turnieju, który z powodu koronawirusa odbędzie się w dniach 7-23 sierpnia. W TVP będzie można obejrzeć jeden mecz 1/8 finału: FC Barcelona - Napoli. Następnie transmitowane będą dwa ćwierćfinały, te w których zagrają Barcelona/Napoli i Chelsea/Bayern oraz Real Madryt/Manchester City i Juventus/Lyon.

Transmisja Ligi Mistrzów 2020 w TVP. Jakie mecze?

Co ważniejsze TVP pokaże później oba półfinały Ligi Mistrzów i finał. Tym samym kibice obejrzą na żywo i za darmo wszystkie najważniejsze spotkania.

Zanim przejdziemy do ćwierćfinałów Ligi Mistrzów, rozegrane muszą zostać pozostałe mecze rewanżowe 1/8 finału. W nich szykują się ogromne emocje. Sprawa awansu otwarta jest w przypadku trzech z czterech starć. Przede wszystkim na wyrównane zapowiada się starcie Realu Madryt z Manchesterem City. Królewscy przegrali u siebie 1:2 i w rewanżu poszukają odrobienia strat. W trudnej sytuacji jest też Juventus, który na wyjeździe uległ Lyonowi 0:1. O awans powalczy też Barcelona, która na wyjeździe zremisowała z Napoli 1:1. Najłatwiejsze zadanie wydaje się mieć Bayern Monachium, który w pierwszym starciu pokonał na wyjeździe Chelsea aż 3:0.

Terminarz Ligi Mistrzów 2020 zakłada, że spotkania 1/8 finału rozegrane zostaną w dniach 7-8 sierpnia, ćwierćfinały między 12 a 15 sierpnia.

Plan transmisji meczów Ligi Mistrzów w TVP

 • 8 sierpnia. Rewanżowy mecz 1/8 finału: FC Barcelona – Napoli (21:00)
  – mecz w TVP 1, TVPSPORT.PL i aplikacji od 20:55
 • 14 sierpnia. Trzeci ćwierćfinał: Napoli/Barcelona – Chelsea/Bayern (21:00)
  – mecz w TVP 2, TVPSPORT.PL i aplikacji
 • 15 sierpnia. Czwarty ćwierćfinał: Real/City – Lyon/Juventus (21:00)
  – mecz w TVP 2, TVPSPORT.PL i aplikacji
 • 18 sierpnia. Pierwszy półfinał (21:00)
  – mecz w TVP 1, TVPSPORT.PL i aplikacji
 • 19 sierpnia. Drugi półfinał (21:00)
  – mecz w TVP 1, TVPSPORT.PL i aplikacji
 • 23 sierpnia. Finał (21:00)
  – mecz w TVP 1, TVPSPORT.PL i aplikacji

Wszystkie mecze Ligi Mistrzów na żywo na sport.radiozet.pl.

Dziś od godz. 21.00 na naszym portalu relacje live ze spotkań Manchester City - Real Madryt i Juventus - Olympique Lyon.

RadioZET.pl/TVP Sport/AN