Zamknij

Legia poznała potencjalnych rywali w 3. rundzie eliminacji do Ligi Mistrzów

18.07.2021 09:00
Legia poznała potencjalnych rywali w 3. rundzie el. LM
fot. PAP

Legia Warszawa poznała potencjalnych rywali w 3. rundzie eliminacji do Ligi Mistrzów. Wcześniej mistrzowie Polski zmierzą się z Florą Tallin.

Legia Warszawa bez większych problemów pokonała na początku norweskie Bodo/Glimt w dwumeczu 5:2 i  awansowała do drugiej rundy eliminacji Ligi Mistrzów. Tam mistrzowie Polski zagrają z estońską Florą Tallin. Mimo że losowanie konkretnych par, których zwycięzcy zmierzą się ze sobą w następnej fazie, poznamy dopiero w poniedziałek po godzinie 12, już teraz Wojskowi wiedzą, na kogo mogą trafić w trzeciej rundzie.

W przypadku pokonania Flory Tallin przez zespół Czesława Michniewicza, ich kolejny przeciwnik będzie o wiele groźniejszy. Wśród nich znajdują się ekipy, które regularnie biorą udział w grze w europejskich pucharach.

Legia Warszawa poznała potencjalnych rywali w 3. rundzie el. Ligi Mistrzów

Rywalem Legii w 3. rundzie eliminacji do Ligi Mistrzów będzie zwycięzca tego dwumeczu: 

  • Dinamo Zagrzeb (Chorwacja) - Omonia Nikozja (Cypr)

Legioniści z pewnością doskonale znają Omonię Nikozja, z którą mieli przyjemność mierzyć się w sierpniu zeszłego roku w 2. rundzie eliminacji do Ligi Mistrzów. Wówczas stołeczny klub przegrał 0:2 i pożegnał się z walką o LM. Jednak zanim będziemy myślami w 3. rundzie, Legia niech najpierw pokona Florę Tallin.

Mecze 3. rundy eliminacji Ligi Mistrzów odbędą się w dniach 3-4 i 10-11 sierpnia.

RadioZET.pl