Zamknij

Koronawirus w Atletico. Piłkarze poddani dodatkowym badaniom

13.08.2020 11:07
Atletico Madryt
fot. PAP/EPA

Atletico Madryt w czwartek rano przeprowadziło badania na koronawirusa u wszystkich piłkarzy, którzy zostali powołani na mecz z RB Lipsk w 1/4 finału Ligi Mistrzów. Na szczęście żaden z zawodników nie miał pozytywnego wyniku. Mecz Atletico - Lipsk na żywo na sport.radiozet.pl o godz. 21.00.

Atletico Madryt poleciało na turniej finałowy Ligi Mistrzów bez dwóch piłkarzy, u których wykryto koronawirusa. Mowa o Sime Vrsaljko i Angelu Correi. W obawie o zdrowie pozostałych graczy jeszcze w Madrycie wykonano badania. Te nie wykazały obecności wirusa wśród innych zawodników czy członków sztabu szkoleniowego.

Dodatkowe badania przeprowadzone zostały w czwartek rano, kilkanaście godzin przed meczem z RB Lipsk. Na szczęście i tym razem nie wykryto żadnych nowych zakażeń koronawirusem.

Liga Mistrzów: Mecz Atletico - RB Lipsk niezagrożony

Tym samym podopieczni Diego Simeone przystąpią do meczu Atletico - RB Lipsk jedynie bez Vrsaljko i Correi. W ekipie z Niemiec zabraknie natomiast Timo Wernera, który kilka tygodni temu przeniósł się do londyńskiej Chelsea.

Mecz Atletico - RB Lipsk na żywo na sport.radiozet.pl od godz. 21.00.

RadioZET.pl/AN