Robert Lewandowski z kibicem Benfiki. Piłkarz pokazał klasę po meczu LM

21.10.2021 09:01
Robert Lewandowski z kibicem Benfiki

Robert Lewandowski był strzelcem jednej z bramek w zwycięskim meczu Bayernu z Benfiką w Lidze Mistrzów. Po spotkaniu napastnik reprezentacji Polski pokazał klasę, gdy jeden z kibiców rywali, wtargnął na murawę.

Robert Lewandowski po raz kolejny mógł cieszyć się z bramki w Lidze Mistrzów. Napastnik trafił do siatki w starciu z Benfiką Lizbona, a Bayern pokonał portugalską drużynę 4:0. Strzelanie w 70. minucie rozpoczął Leroy Sane. Dziesięć minut później widzowie byli świadkami bramki samobójczej Evertona. Po 120 sekundach swojego gola zdobył Lewandowski, a wynik ustalił Sane.

Po zakończeniu meczu, gdy piłkarze dziękowali sobie za grę, na murawę wbiegł jeden z kibiców Benfiki. Fan natychmiast pobiegł w kierunku Lewandowskiego, prosząc go o koszulkę. Reakcja 33-latka była błyskawiczna. Polak najpierw spełnił prośbę kibica, a po chwili przytulił go. Zdjęcie z tego momentu obiegło sieć, a w stronę Roberta Lewandowskiego posypało się wiele pozytywnych komentarzy.

Benfica - Bayern WIDEO: Zobacz gole, skrót meczu Ligi Mistrzów

Kibic podbiegł do Lewandowskiego, reakcja Polaka hitem sieci

Piłkarze różnie reagują na kibiców biegnących w ich stronę na boisku. Jedni unikają kontaktu, a drudzy wprost przeciwnie. Przypomnijmy, że identycznym zachowaniem popisał się Erling Haaland po starciu z Mainz w Bundeslidze.

mid-epa09535133

Robert Lewandowski w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów strzelił już pięć bramek i ściga  lidera klasyfikacji LM Sebastiana Hallera z Ajaxu Amsterdam. Po trzech kolejkach Bayern pewnie prowadzi w grupie E Ligi Mistrzów. Najbliższy mecz Bawarczyków w tych rozgrywkach zaplanowano we wtorek, 2 listopada.