Zamknij

Karabach - Lech GODZINA. Kiedy i o której mecz el. Ligi Mistrzów?

12.07.2022 17:43
Karabach - Lech Kiedy mecz na żywo O której godzinie el LM
fot. East News

Karabach - Lech GODZINA, DATA. Mistrz Polski już za tydzień zmierzy się z mistrzem Azerbejdżanu w meczu o awans do drugiej rundy eliminacji do LM. Dzięki bramce Mikaela Ishaka, "Kolejorz" leci do Baku z jednobramkową zaliczką.

Lech  w pierwszym meczu eliminacji do Ligi Mistrzów pokonał mistrza Azerbejdżanu 1:0. Kluczowego gola, dającego mistrzom Polski prowadzenie i w konsekwencji wygraną, zdobył Mikael Ishak. - Nie zgodzę się, że Karabach był dzisiaj lepszy. To my wygraliśmy, choć mieli co prawda więcej piłkę. Są dobrą drużyną, ale to my wygrywamy i dla mnie dzisiaj to my jesteśmy lepsi - powiedział po meczu nowy trener mistrzów Polski, John van der Brom, odpowiadając na słowa trenera Karabachu. 

Pomiędzy spotkaniami z Karabachem Agdam Lech zmierzy się jeszcze z Rakowem o Superpuchar Polski. Mecz odbędzie się 9 lipca. - Skład będzie zupełnie inny niż w spotkaniu eliminacji do LM - nie ukrywał van den Brom podczas pomeczowej konferencji. 

Karabach Agdam - Lech Poznań GODZINA, DATA

Jeśli Lech Poznań pokona Karabach Agdam w 1. rundzie eliminacji piłkarskiej Ligi Mistrzów, jego kolejnym rywalem będzie FC Zurich. Zdecydowało o tym środowe losowanie w siedzibie UEFA w Nyonie. Mecze odbędą się 19/20 i 26/27 lipca. Aby awansować do fazy grupowej Ligi Mistrzów, Lech musi pokonać Karabach, FC Zuerich i dwóch kolejnych rywali.

Karabach Agdam - Lech na żywo: Kiedy i o której godzinie?

Mecz Karabach - Lech Poznań na żywo w pierwszej rundzie eliminacji Ligi Mistrzów 2022/2023 odbędzie się we wtorek 12 lipca o godz. 18 na Stadionie Republikańskim im. Tofiqa Bəhramova w Baku.

RadioZET.pl