Zamknij

Hazard doprowadził kibiców do wściekłości. Skandaliczne zachowanie

06.05.2021 08:50
Eden Hazard
fot. Twitter

Eden Hazard nie wydawał się być szczególnie zmartwiony po odpadnięciu z Ligi Mistrzów. Po porażce z Chelsea w 1/2 finału Belg został na murawie i żartował z byłymi kolegami z zespołu. Reakcja Belga wywołała w Hiszpanii prawdziwą burzę. Wielu domaga się wyrzucenia go z klubu.

  • Hazard swoim zachowaniem po meczu z Chelsea wywołał w Hiszpanii ogromny skandal
  • Podczas gdy Real odpadł z Ligi Mistrzów, piłkarz żartował sobie na murawie z piłkarzami Chelsea
  • Hiszpańskie media domagają się wyrzucenia Hazarda z Realu Madryt

Real Madryt w środę przegrał na Stamford Bridge 0:2 i pożegnał się z Ligą Mistrzów. Królewscy zaprezentowali się wyraźnie słabiej od rywali i rozmiary porażki mogłyby być dużo wyższe. Od początku w tym spotkaniu grał Hazard, który - podobnie jak większość jego partnerów z drużyny - nie pozostawił po sobie najlepszego wrażenia. O ile kiepską postawę na boisku tłumaczyć można brakiem rytmu meczowego i problemami fizycznymi, tak zachowanie Belga po meczu jest kompletnie niezrozumiałe.

Kamery wychwyciły, jak Hazard żartuje wraz z Kurtem Zoumą. Belg zdawał się być w doskonałym humorze, mimo że właśnie zawiódł oczekiwania wielu milionów kibiców. Hiszpańskie media są wręcz wściekłe na 30-latka i zarzucają mu brak jakiegokolwiek wyczucia. Po dwóch latach od transferu do Realu tak naprawdę nie pokazał nic. Kosztował ponad 100 milionów euro, a na zgrupowaniu stawił się z wyraźną nadwagą. Następnie raz po raz wypadał przez kontuzję, a środowy mecz z Chelsea był jego dopiero 40. w barwach Realu.

Liga Mistrzów: Hazard żartuje po meczu z Chelsea - WIDEO

Wygląda na to, że Hazard nie dość, że odstaje od reszty zespołu pod względem formy, to jeszcze brak mu zaangażowania. Josep Pedrerol, jeden z czołowych hiszpańskich dziennikarzy sportowych i prowadzący program "El Chiringuito", zaapelował wręcz, aby Belga jak najszybciej pozbyć się z klubu.