Flora Tallin - Legia WIDEO: GOLE, BRAMKI z meczu eliminacji do Ligi Mistrzów

27.07.2021 19:41
Legia Warszawa - Flora Tallin WIDEO: GOLE, BRAMKI z meczu eliminacji LM

Legia Warszawa - Flora Tallin WIDEO: Zobacz gola z meczu 2. rundy eliminacji do Ligi Mistrzów, w którym Legia gra z Florą Tallin. Legia Warszawa - Flora Tallin na żywo na sport.radiozet.pl.

• Legia gra z Florą Tallin w drugiej rundzie eliminacji do Ligi Mistrzów. Pierwszy mecz wygrał zespół mistrza Polski - było 2:1
  • W przypadku awansu do 3. rundy eliminacji LM kolejnym rywalem będzie lepszy z pary Dinamo Zagrzeb - Omonia Nikozja

Legia gra rewanż z Florą Tallin na wyjeździe. Drużyna Czesława Michniewicza wygrała pierwszy mecz 2:1 - bramkę dającą zwycięstwo zdobyła już w doliczonym czasie drugiej połowy.

Flora jest obecnie wiceliderem ligi estońskiej, czyli Mieistriliigi. W zeszłym sezonie zespół ze stolicy Estonii wygrał te rozgrywki. Na 4. miejscu w tabeli znalazło się Paide, które z eliminacji wykluczył Śląsk Wrocław.

Flora Tallin - Legia: GOL, BRAMKA

Legia wyszła na prowadzenie po zdobytej w 67 minucie bramce Rafy Lopesa po kapitalnym dośrodkowaniu Josipa Juranovicia. Piłkarze mistrza Polski strzelili gola tuż po tym jak sędzia z powodu rzekomego spalonego nie uznał trafienia Flory Tallin.

W przypadku awansu do 3. rundy eliminacji LM kolejnym rywalem będzie lepszy z pary Dinamo Zagrzeb - Omonia Nikozja. Mistrz Chorwacji ma zaliczkę dwóch goli z pierwszego meczu u siebie (2:0).  Łącznie, aby awansować do Ligi Mistrzów, trzeba wyeliminować czterech przeciwników.

Już na początku tego spotkania poważnej kontuzji kolana doznał Bartosz Kapustka, gdy świętował strzelenie gola na 1:0. Pomocnik Legii musi pauzować ok. 8-9 miesięcy.

Mecz Legia Warszawa - Flora Tallin na żywo na sport.radiozet.pl.