Zamknij

Finał LM. Szalona radość Havertza po meczu. "Wygrałem p******** Ligę Mistrzów!

30.05.2021 10:18
Finał LM. Kai Havertz do dziennikarza: wygrałem p******** Ligę Mistrzów!
fot. PAP/EPA/David Ramos / POOL

Kai Havertz, bohater finału Ligi Mistrzów, w rozmowie po zakończonym meczu nie gryzł się w język. Gdy dziennikarz przypomniał mu, że jest najdroższym zawodnikiem w historii Chelsea, odparł: - Mam to w d**ie. Wygraliśmy pi*******ą Ligę Mistrzów. 

Kai Havertz zdobył w sobotę jedyną bramkę w całym meczu. Dzięki akcji Masona Mounta i 21-letniego Niemca Chelsea wyszła na prowadzenie, które utrzymała do końca spotkania.

Po spotkaniu Havertz został zapytany o przebieg meczu. - Nie wiem co powiedzieć. Naprawdę, nie wiem. Pracowałem na to 15 lat. Myślę, że na to zasłużyłem. Chciałbym podziękować mojej rodzinie – powiedział Niemiec.

Dziennikarz UEFA, który przeprowadził rozmowę z piłkarzem, zapytał też o cenę, którą rozpoczęciem tego sezonu zapłaciła za niego Chelsea.   – Szczerze mówiąc, mam to w d**ie. Właśnie wygrałem p********ą Ligę Mistrzów! – krzyknął i padł w objęcia Cesara Azpilicuety.

Po wszystkim Havertz za pośrednictwem Twittera przeprosił za swoje zachowanie. "Przepraszam za przekleństwa. Liga Mistrzów, rozumiecie.." - napisał Niemiec. 

Finał Ligi Mistrzów. Kai Havertz bohaterem Chelsea

Kai Havertz pokonał Edersona w 42. minucie. Było to pierwsze trafienie Niemca w tej edycji Champions League. 21-latek zagrał w 12 spotkaniach Champions League, w których zaliczył 3 asysty. 

RadioZET.pl/Twitter